Recenzje
Czy GMO można bezpiecznie spożywać?. Jakie są korzyści z kupowania ekologicznych owoców i warzyw?
https://doszwecji.pl/szwedzkie-zabawki-drewniane/. Szwedzkie tradycyjne zabawki drewniane}
Ile to jest 13 z 25, wyrażone w procentach?. Jaka liczba stanowi 80% liczby 65?

Wyszukaj stronę        

Lekarzelekarz Garwolin

lekarz Garwolin
Lekarz rodzinny świadczący usługi z zakresu medycyny rodzinnej prywatnie w niedziele i święta. Zakres usług: wizyty prywatne w gabinecie lekarskim ul. Dobra 1 Garwolin, prywatne wizyty domowe na terenie powiatu Garwolińskiego i miasta Garwolin, wystawianie druków zwolnień i zaświadczeń zgodnie z wskazaniami, badanie kierowców amatorów kat A+B, wymiana cewników akpukntura
http://www.lekarzgarwolin.pl
Zgłoś nie działający link/spam


Klinika Wiśniowa

Klinika Wiśniowa
Klinika Wiśniowa to wyspecjalizowane centrum medyczne. Świadczymy pomoc lekarską z zakresu urologii, chirurgii, laryngologii, jak i ortopedii. Zabiegi wykonywane są u nas na Narodowy Fundusz Zdrowia, a także prywatnie. W naszej klinice pracują najlepsi specjaliści, bo chcemy zapewnić pacjentom pomoc lekarską na najwyższym poziomie. Działamy od 1999 roku i od tego czasu bezustannie się rozwijamy. Uczestniczymy ponadto w rozmaitych programach, mających wspierać profilaktykę. Szczegółowy zakres usług mogą znaleźć Państwo na naszej witrynie internetowej.
http://www.klinikawisniowa.pl
Zgłoś nie działający link/spam


Maria Niwińska Stucka Dentysta

Maria Niwińska Stucka Dentysta
Gabinet dentystyczny Marii Niwińskiej-Stuckiej z Gdyni oferuje profesjonalne usługi stomatologiczne. Wizyta u dentysty nie powinna być powodem strachu – dopilnujemy, aby tak było, jeśli zechcesz powierzyć nam swój uśmiech. Pracują u nas wykwalifikowani specjaliści, którzy kompleksowo oraz z empatią zadbają o Twoje zdrowie. Przeszywający ból zęba, krwawienie, kłopoty z protezą? Udzielimy Ci niezbędnej pomocy. Do każdego potrzebującego pomocy podchodzimy w indywidualny sposób – nie mamy sztywnych cenników, ani nie stosujemy nieustannie tych samych metod, gdyż każdy przypadek jest inny. Zapraszamy.
http://dentysta-gdynia.iwebi.pl
Zgłoś nie działający link/spam


Domowelaboratorium.yolasite.com

Domowelaboratorium.yolasite.com
Chcesz wykonać łatwe i szybkie testy przed wizytą u lekarza? Sprawdź pełną ofertę polskiej firmy, która działa na polskim rynku już od 1987 roku i zajmuje się produkcją testów dla kobiet oraz mężczyzn. Dzięki testom zdrowia ogólnego dowiesz się, w jakiej formie jest twój organizm. Zamów produkt już teraz na oficjalnej stronie.
http://domowelaboratorium.yolasite.com/
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt