Recenzje
druk cyfrowy na bawełnie. druk cyfrowy na tkaninach
https://herbcio.pl/5-ziol-na-pamiec-i-koncentracje/. 5 ziół na pamięć i koncentrację
Haft. Profesjonalny Haft (148) komputerowy w Łodzi. Wiele wzorów, niskie ceny haftów.

Wyszukaj stronę        

Lekarze






www.lekarze.net.pl

www.lekarze.net.pl
Strona lekarze.net.pl to największa w Polsce, ciągle uzupełniana baza lekarzy specjalistów w kraju. Katalog wg specjalizacji, województw, miast oraz alfabetyczny spis nazwisk lekarzy.
http://www.lekarze.net.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Dermatolog Białołęka Tarchomin

Dermatolog Białołęka Tarchomin
W dzisiejszych czasach właściwa ochrona zdrowia lub jego szybkie przywrócenie w razie kłopotów, to podstawowe zadania opieki medycznej. Kiedy zajdzie taka potrzeba każdy z nas chciałby mieć, w pobliżu miejsca zamieszkania, dostęp do lekarzy poświęcających nam całą swoją uwagę. Oczekiwalibyśmy komfortowych warunków, a w dodatku przyjaznej i życzliwej obsługi oraz braku kolejek przed gabinetem.
http://www.dagis.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Kliniki leczenia niepłodności

Kliniki leczenia niepłodności
Kliniki Leczenia Niepłodności to zbiór nowoczesnych Klinik spełniających międzynarodowe standardy w zakresie usług medycznych. Kliniki Wyposażene w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny, który zmniejsza ryzyko błędu przy rozpoznaniu choroby. eKliniki to katalog lekarzy, położnych, pielęgniarek i genetyków, którzy zrobią co w ich mocy, aby pomóc pacjentom w spełnieniu ich marzeń związanych z rodzicielstwem. Poprzez wprowadzanie innowacyjnych zabiegów i procedur Polskie kliniki leczenia niepłodnosci dążą do coraz to wyższej skuteczności i już dziś osiągają wyniki, na miarę najlepszych światowych Klinik.
http://www.ekliniki.pl/leczenie_nieplodnosci.php
Zgłoś nie działający link/spam

Psycholog katowice

Psycholog katowice
Strona przeznaczona dla osób, które potrzebują wsparcia psychologicznego. Przedstawia działalność gabinetu znajdującego się w Katowicach. Zakres pomocy to psychoterapia indywidualna i różne formy psychoterapii grupowej (warsztaty i treningi psychologiczne).
http://www.psychoterapiakatowice.pl
Zgłoś nie działający link/spam

pulsoksymetr

pulsoksymetr
Pulsoksymetr dla dziecka z wymiennymi głwicami sondami czujnikami, do użytku w domu lub szpitalu, pulsoksymetr stacjonarny i przenośny z wbudowaną baterią, do ładowania, pulsoksymetr dla noworodka neonatalny, rodzaj BCI nelcor lub nellcor lub nelkor. bezinwazyjny pomiar tętna saturacji spo2, najdokładniejszy pomiar gwarancja producenta, bezpośredni przedstawiciel.
http://pulsoksymetr.medicalmarkt.pl
Zgłoś nie działający link/spam








UrbiCMS 2008    kontakt