Recenzje
Korepetycje z języka polskiego. Najlepsze Korepetycje z języka polskiego (666) w Katowicach.
https://doszwecji.pl/szwedzkie-slodycze-cukierki/. Szwedzkie słodycze
https://jezyk-angielski-online.pl. https://jezyk-angielski-online.pl (483)

Wyszukaj stronę        

Lekarze


CENTRUM PSYCHOLOGICZNE TM TRZCIŃSKA MONIKA

CENTRUM PSYCHOLOGICZNE TM TRZCIŃSKA MONIKA
Centrum Psychologiczne TM Trzcińska Monika powstało w 2007 roku. Oferuje pomoc dla dorosłych dzieci i młodzieży. Specjaliści: mgr Monika Trzcińska , psycholog, superwizor doradcy Online, specjalista w poradnictwie seksuologicznym mgr Joanna Świercz, psycholog dzieci i młodzieży Oferta: diagnoza, terapia, psychoterapia, pomoc psychologiczna, seksuologiczna, wychowawcza. Terapia indywidualna oraz terapia związku. Tel. kontaktowy 504 188 263 Gabinet psychologiczny: ul. Grudziądzka 46/48 (Ipiętro, pok.111) Toruń
http://www.centrum-psychologiczne.com
Zgłoś nie działający link/spam

Psychoterapia Warszawa

Psychoterapia Warszawa
Serwis kliniki specjalistycznej proponującej porady z zakresu psychologii i psychiatrii promującej się pod hasłem psychoterapia Warszawa. Prowadzimy zajęcia zarówno dla klientów prywatnych jak i dla grup zorganizowanych nastawionych na ten sam problem.
http://www.gabine-ty.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Dziedziczenie, testy DNA

Dziedziczenie, testy DNA
Dziedziczenie-jest to proces przekazywania genów potomstwu. Następuję poprzez łączenie się rodzicielskich gamet i powstania w wyniku tego zygoty. Pierwszą teorie dziedziczności stworzył w XIX wieku Grzegorz Mendel Dziedziczenie-jest to proces przekazywania genów potomstwu. Następuję poprzez łączenie się rodzicielskich gamet i powstania w wyniku tego zygoty. Pierwszą teorie dziedziczności stworzył w XIX wieku Grzegorz Mendel
http://www.testydna.info
Zgłoś nie działający link/spam

Lekarz Psychiatra

Lekarz Psychiatra
W Centrum Pomocy Profesjonalnej proponujemy spotkania, które pomogą Ci lepiej zrozumieć siebie. Z uwagą wysłuchamy tego, co masz do powiedzenia. Nasi lekarze: psycholog, dietetyk, seksuolog posiadają profesjonalną wiedze w leczeniu. Uszanujemy Twoją prywatność, przyjdz do nas po pomoc. Dzieląc się doświadczeniem, pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.
http://www.cpp.net.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Powiatowa Inspekcja Weterynaryjna

Powiatowa Inspekcja Weterynaryjna
Przedstawiamy Państwu witrynę Powiatowego Inspektoratu Weterynarii we Wschowie. Umieścilismy tutaj aktualne dane adresowe jak i również aktualny numer telefonu. Liczymy na to, że odszukane tutaj adresy uproszczą Tobie kontakt z nami.
http://piw.wschowa.info.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt