Recenzje
https://aktinet.pl/czy-5-godzin-snu-jest-w-porzadku/. Czy 5 godzin snu jest w porządku?
https://herbcio.pl/10-ziol-ktore-moga-pomoc-obnizyc-cisnienie-krwi/. 0 ziół, które mogą pomóc obniżyć ciśnienie krwi
Profesjonalna wycena diamentów (brylantów). Profesjonalna wycena diamentów (brylantów) (43)

Wyszukaj stronę        

Lekarze


CENTRUM PSYCHOLOGICZNE TM TRZCIŃSKA MONIKA

CENTRUM PSYCHOLOGICZNE TM TRZCIŃSKA MONIKA
Centrum Psychologiczne TM Trzcińska Monika powstało w 2007 roku. Oferuje pomoc dla dorosłych dzieci i młodzieży. Specjaliści: mgr Monika Trzcińska , psycholog, superwizor doradcy Online, specjalista w poradnictwie seksuologicznym mgr Joanna Świercz, psycholog dzieci i młodzieży Oferta: diagnoza, terapia, psychoterapia, pomoc psychologiczna, seksuologiczna, wychowawcza. Terapia indywidualna oraz terapia związku. Tel. kontaktowy 504 188 263 Gabinet psychologiczny: ul. Grudziądzka 46/48 (Ipiętro, pok.111) Toruń
http://www.centrum-psychologiczne.com
Zgłoś nie działający link/spam

Psychoterapia Warszawa

Psychoterapia Warszawa
Serwis kliniki specjalistycznej proponującej porady z zakresu psychologii i psychiatrii promującej się pod hasłem psychoterapia Warszawa. Prowadzimy zajęcia zarówno dla klientów prywatnych jak i dla grup zorganizowanych nastawionych na ten sam problem.
http://www.gabine-ty.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Dziedziczenie, testy DNA

Dziedziczenie, testy DNA
Dziedziczenie-jest to proces przekazywania genów potomstwu. Następuję poprzez łączenie się rodzicielskich gamet i powstania w wyniku tego zygoty. Pierwszą teorie dziedziczności stworzył w XIX wieku Grzegorz Mendel Dziedziczenie-jest to proces przekazywania genów potomstwu. Następuję poprzez łączenie się rodzicielskich gamet i powstania w wyniku tego zygoty. Pierwszą teorie dziedziczności stworzył w XIX wieku Grzegorz Mendel
http://www.testydna.info
Zgłoś nie działający link/spam

Lekarz Psychiatra

Lekarz Psychiatra
W Centrum Pomocy Profesjonalnej proponujemy spotkania, które pomogą Ci lepiej zrozumieć siebie. Z uwagą wysłuchamy tego, co masz do powiedzenia. Nasi lekarze: psycholog, dietetyk, seksuolog posiadają profesjonalną wiedze w leczeniu. Uszanujemy Twoją prywatność, przyjdz do nas po pomoc. Dzieląc się doświadczeniem, pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.
http://www.cpp.net.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Powiatowa Inspekcja Weterynaryjna

Powiatowa Inspekcja Weterynaryjna
Przedstawiamy Państwu witrynę Powiatowego Inspektoratu Weterynarii we Wschowie. Umieścilismy tutaj aktualne dane adresowe jak i również aktualny numer telefonu. Liczymy na to, że odszukane tutaj adresy uproszczą Tobie kontakt z nami.
http://piw.wschowa.info.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt