Recenzje
https://herbcio.pl/ziola-na-bole-stawow-9-propozycji/. Zioła na bóle stawów
Gotowa praca magisterska. Szukasz pomocy? Gotowa praca magisterska (612) czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
Forum matura. Szkolne Forum matura (48) , pomoce naukowe.

Wyszukaj stronę        

Lekarze


Leczenie alkoholizmu - Ośrodek Leczenia Uzależnień

Leczenie alkoholizmu - Ośrodek Leczenia Uzależnień
Alkoholizm to schorzenie, która dotyka każdego roku coraz to więcej ludzi.Pomimo, że niemało wiemy na jej temat, to tymczasem kuracja nie jest łatwa. Kosztuje albowiem sporo wysiłku ze strony osoby dotkniętej tą chorobą. Niezwykle zasadniczą jest w tym miejscu pomoc ze strony instytucji, która specjalizuje się w leczeniu alkoholizmu. Skuteczna kuracja pomaga wrócić do normalnego życia.
http://www.terapiakrakow.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Gabinet logopedyczny Łódź

Gabinet logopedyczny Łódź
Gabinet logopedyczno-terapeutyczny jest najnowocześniej wyposażonym w Łodzi gabinetem oferującym usługi powiązane z diagnozą logopedyczną. W roku 2009 nabyliśmy najnowszy sprzęt i oprogramowanie wspomagające prowadzenie efektywnych lekcji z logopedą zarówno dla dzieci jak i osób dorosłych. Dodatkowo posiadamy sprzęt wspomagający leczenie zaburzeń logopedycznych o podłożu neurologicznym. Jest to narzędzie do prowadzenia terapii metodą EEG Biofeedback.
http://www.gabinet.wojczyk.org/uslugi-logopedy-diagnoza-terapia-profilaktyka-i-konsultacje-logopedyczne
Zgłoś nie działający link/spam

Neuroterapeuta Wojczyk Joanna (Łódź)

Neuroterapeuta Wojczyk Joanna (Łódź)
We wrześniu tego roku nasza firma otworzyła nowy gabinet terapii EEG Biofeedback. Gabinet jest w Łodzi na Widzewie w Przychodni Miejskiej przy ul. Gorkiego 21A. Gabinet wyposażony jest w sprzęt do treningów EEG Biofeedback najnowszej generacji. Treningi Biofeedback są w stanie zwalczyć takie choroby jak ADHD, depresja, stres, autyzm, problemy z koncentracjż, relaks, nałogi oraz wiele innych. Pojedynczy trening trwa najczęściej około 40 minut. Treningi odbywają się w seriach liczyących od 5 do 15 sesji.
http://www.gabinet.wojczyk.org/tarapia-eeg-biofeedback-co-to-takiego
Zgłoś nie działający link/spam

Psycholog Zielona Góra

Psycholog Zielona Góra
Wpis dostarczający informacji na temat strony internetowej gabinetu psychologicznego, który położony jest w Zielonej Górze. Prowadzi go Jolanta Laskowska, absolwentka wydziału humanistycznego na Uniwersytecie Wrocławskim. Pomaga osobom doznającym cierpienia psychicznego (lęku, niemocy, pustki, nerwicy, depresji, uzależnień) oraz tym, którzy chcieliby odmienić dotychczasowy sposób życia, lepiej zrozumieć swoje potrzeby i być szczęśliwym.
http://www.katalog.swiatrur.pl/wpis-18podkat-560strona-4.html
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt