Recenzje
https://polska-dania.pl. https://polska-dania.pl (836)
Ile lat żyją ludzie?. Ile to jest 20000 godzin?
https://herbcio.pl. Zioła na lęki

Wyszukaj stronę        

Lekarze


Opieka medyczna

Opieka medyczna
KOMPLEKSOWA PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA W CENIE JEDNEJ WIZYTY. Jeszcze niedawno myślałam, że nasza służba zdrowia jest beznadziejnym przypadkiem. Czułam brak bezpieczeństwa i frustracje, ze nie mogę dostać się do lekarza wtedy kiedy chcę. Kiedy pojawiła się w Polsce świńska grypa, jeszcze bardziej się obawiałam. Zaczęłam szukać innych alternatyw, jak szybko i sprawnie korzystać z usług zdrowotnych.
http://www.opiekamedyczna24h.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Rehabilitacja Warszawa

Rehabilitacja Warszawa
Gabinet rehabilitacji powstał w 2006 roku. Naszą specjalnością jest rehabilitacja niemowląt, dzieci oraz dorosłych. W terapii wykorzystujemy najnowsze i najskuteczniejsze metody rehabilitacji, takie jak: NDT Bobath, PNF, neuromobilizacje oraz inne. Nasz gabinet mieści się w Warszawie Marysin. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
http://www.rehabilitacja-ruchowa.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Psychologia

Psychologia
Psychologia należy do bardzo rozległych dziedzin wiedzy, z czego laicy zazwyczaj nie zdają sobie sprawy. Nauka ta podejmuje próby wyjaśnienia praktycznie wszystkich aspektów życia, w których pojawia się „czynnik ludzki”. Jest, więc psychologia sportu, relPsychologia należy do bardzo rozległych dziedzin wiedzy, z czego laicy zazwyczaj nie zdają sobie sprawy. Nauka ta podejmuje próby wyjaśnienia praktycznie wszystkich aspektów życia, w których pojawia się „czynnik ludzki”. Jest, więc psychologia sportu, rel
http://www.psychologiczne.org
Zgłoś nie działający link/spam

psychoterapia warszawa (psychoterapeuta)

psychoterapia warszawa (psychoterapeuta)
Warszawski gabinet hipnozy i psychoterapii oferuje swą pomoc między innymi w interpretacji marzeń sennych oraz nauce relaksacji i autohipnozy. W ofercie również pomoc w zakresie rozwoju osobistego, usuwanie bólu, wzmacnianie układu immunologicznego i leczenie zaburzeń odżywiania. Metody leczenia obejmują również terapię dźwiękiem i bioenergoterapię. Możliwa praca ze sportowcami mająca na celu poprawienie ich wyników sportowych.
http://www.twojeemocje.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt