Recenzje
https://aktinet.pl/czy-5-godzin-snu-jest-w-porzadku/. Czy 5 godzin snu jest w porządku?
https://herbcio.pl/pokrzywa-zwyczajna-3-najwazniejsze-korzysci/. Pokrzywa zwyczajna
https://www.slonecznaakademia.pl. https://www.slonecznaakademia.pl (531)

Wyszukaj stronę        

Lekarze


Medycyna estetyczna Katowice

Medycyna estetyczna Katowice
Obecnie coraz częściej mówi się odnośnie medycyny estetycznej. Zajmuje się ona zapobieganiem starzenia się skóry i korzystaniem z zabiegów odmładzania formy skóry. W przeciwieństwie do chirurgii plastycznej, nie bazuje na zabiegach chirurgicznych. Naczelnymi zagadnieniami, jakimi zajmuje się medycyna estetyczna to: blizny, otyłość, zbyt małe piersi, zapadnięte policzki, cellulit, nieestetyczne owłosienie, przebarwienia jak również trądzik. Wszystkimi tymi defektami absorbuje się katowicka Klinika Medycyny Estetycznej.
http://www.cmed.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Urolog Częstochowa. Niepłodność męska, prostata, laserowe leczenie prostaty.

Urolog Częstochowa. Niepłodność męska, prostata, laserowe leczenie prostaty.
dr nauk med. Urolog Częstochowa Zenon Rudzki oferuje kompleksową diagnostykę i leczenie schorzeń układu moczowo – płciowego a także coraz bardziej docenianą metodę anty aging, anti aging, . Diagnostyka i leczenie obejmują także laserowe kruszenie kamieni, laserowe leczenie prostaty, niepłodność męska, prostata, Serdecznie zapraszam na konsultacje dr nauk med. Urolog Zenon Rudzki.
http://www.zenonrudzki.pl
Zgłoś nie działający link/spam

polonista Szczecin

polonista Szczecin
mgr Magdalena Chwastek - Puczkowska polonista, logopeda, nauczyciel języka niemieckiego, specjalista z zakresu kinezjologii edukacyjnej. Nauczanie i prowadzenie zajęć jest moja pasją. Przygotowuję do egzaminów zewnętrznych i poprawkowych, organizuję zajęcia dydaktyczne, logopedyczne, prowadzę terapię dysleksji i dysgrafii. Satysfakcja uczniów i ich rodziców jest dla mnie najważniejsza. Dlatego dużo czasu poświęcam na rozwój moich usług, aby móc sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Prowadzę specjalistyczny gabinet, wyposażony w ciekawe pomoce dydaktyczne. Ustawicznie doskonalę swój warsztat pracy
http://www.polonista-logopeda.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Gabinet stomatologiczny Kraków

Gabinet stomatologiczny Kraków
Naszym priorytetem jest Twój piękny uśmiech, będący wynikiem fantastycznej opieki dentystycznej oraz komfortu i przemiłej atmosfery jaka panuje w naszym gabinecie. Każdy może tu liczyć na indywidualne traktowanie. W trosce o czas Pacjentów i lekarzy, wizyta jest wcześniej ustalana zgodnie z ich preferencjami i potrzebami. Każdy Pacjent naszego gabinetu objęty zostaje fachową i kompetentną opieką stomatologiczną, a Państwa problemy staramy się rozwiązywać w oparciu o najwyższy poziom usług, wiedzę i standardy stosowane obecnie w stomatologii. Zapraszamy!
http://primodentica.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt