Recenzje
https://polska-dania.pl. https://polska-dania.pl (927)
druk cyfrowy na bawełnie. druk cyfrowy na tkaninach
Zioła na wrzody żołądka. Jakie zioła na wrzody żołądka?

Wyszukaj stronę        

Lekarze


ortopeda warszawa

ortopeda warszawa
Zadbaj o swój kręgosłup. Warszawska firma Ortomex oferuje między innymi odpowiednio dobrane (indywidualnie do stopy pacjenta i konkretnego obuwia) wkładki ortopedyczne pozwalające walczyć z wadami postawy u dzieci i młodzieży. Wszystkie wkładki produkowane są z materiałów odpornych na zużycie. Zapraszamy również na ćwiczenia rehabilitację, korektywę i leczenie kręgosłupa. Ortomex to ortopeda, któremu możesz zaufać.
http://www.ortomex.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Problematyka ADHD

Problematyka ADHD
Rozwijając skrót ADHD, mówimy o zespole nadpobudliwości psychoruchowej. Skrót utworzono z pierwszych liter nazwy angielskiej tego schorzenia: Attention Deficyt Hyperactivity Disodrer. Międzynarodowy skrót ADHD jest znany zapewne na całym świecie, gdyż schRozwijając skrót ADHD, mówimy o zespole nadpobudliwości psychoruchowej. Skrót utworzono z pierwszych liter nazwy angielskiej tego schorzenia: Attention Deficyt Hyperactivity Disodrer. Międzynarodowy skrót ADHD jest znany zapewne na całym świecie, gdyż sch
http://www.adhdproblem.com
Zgłoś nie działający link/spam


Terapia grupowa Szczecin

Terapia grupowa Szczecin
Specjalizujemy się w udzielaniu pomocy psychologicznej w przypadkach różnego rodzaju zaburzeń, które mają podłoże psychologiczne. Zapraszamy do wzięcia udziału w organizowanych przez nas grupach rozwoju osobistego i warsztatach psychologicznych. Aktualna oferta dostępna jest na naszej stronie. Nasz gabinet znajduje się w Szczecinie.
http://www.gestalt.szczecin.pl
Zgłoś nie działający link/spam

www.lekarze.net.pl

www.lekarze.net.pl
Strona www.lekarze. net to największa, systematycznie aktualizowana baza lekarzy specjalistów w kraju. Katalog wg specjalizacji, województw, miast oraz alfabetyczny spis nazwisk lekarzy.
http://www.lekarze.net.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt