Recenzje
https://herbcio.pl/ziola-na-raka-czy-ziololecznictwo-jest-bezpieczne-przy-nowotworach/. Zioła na raka
https://herbcio.pl/milorzab-dwuklapowy-ginkgo-biloba-11-korzysci/. Miłorząb dwuklapowy
praca magisterska wzory. Dwoisz się i troisz pisząc magisterkę,wpisujesz w wyszukiwarkę praca magisterska wzory (988) i nic. Nie trać na to czasu i energii. Pomożemy Ci napisać profesjonalną pracę. Zapraszamy

Wyszukaj stronę        

Lekarze


Dentysta Poznań

Dentysta Poznań
Dzisiejsza diagnostyka dentystyczna narzuca konieczność częstego realizowania zdjęć rentgenowskich. STOM-MED w Poznaniu udostępnia nowoczesną, profesjonalną pracownię rentgenowską. Żeby uprościć pacjentom dostęp do tej usługi, wyposażyliśmy ją w dwa rodzaje aparatów RTG: punktowy oraz panoramiczny. Zapewniamy najwyższą jakość obsługi. Rentgen zębów, Poznań, ul. Kosińskiego 29. Przyjmujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9-20.
http://www.stom-med.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Operacje Kręgosłupa

Operacje Kręgosłupa
Jesteś sportowcem? - dokuczają Ci choroby takie jak: bóle pleców, bóle krzyża, rwa kulszowa? Nie pozwól, aby ból zniewolił Twoje plany! Zadbaj o swoje plecy już dziś! Ortopeda Kraków - Chirurg Specjalista, wysokiej jakości placówka - Lecz krzyże już dziś!
http://chirurg-kregoslupa.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Badanie emg - Neurolog w Warszawie

Badanie emg - Neurolog w Warszawie
Badanie emg jest badaniem funkcjonowania mięśni i nerwów, określające stopień i wymiar uszkodzenia nerwów lub mięśni. BADANIE EMG : - najnowocześniejszy w Warszawie aparat EMG Keypoint Net (2010 r), DUŃSKIEJ firmy Alpine używany przez renomowane szpitale kliniczne na świecie, - badanie nerwów BEZ Igieł, - ponad 6600 przeprowadzonych badań EMG, - ponad dwunastoletni staż w prowadzeniu badań EMG, - indywidualnie wycena badania EMG, - wyniki EMG bezpośrednio po wykonaniu badania, - możliwość konsultacji neurologicznej wyniku badania EMG.
http://www.emg-neurolog.pl
Zgłoś nie działający link/spam

USG Warszawa

USG Warszawa
Centrum Zdrowia Kobiet jest niepublicznym zakładem opieki zdrowotnej, które rozpoczęło swoją działalność w 2009 roku. Powstanie Przychodni to odpowiedź na rosnące potrzeby pacjentek w zakresie leczenia chorób kobiecych, prowadzenia ciąży oraz profilaktyki dla zdrowia w szeroko pojętym zakresie.
http://centrumzdrowiakobiet.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Lekarz rodzinny Luboń

Lekarz rodzinny Luboń
Centrum medyczne do wnętrza Luboniu "LUBMED" - zbiór wykwalifikowanych lekarzy z dziedziny medycyny. W swojej działalności Lubmed kieruje się zasadą, iż pacjentem powinno się się zajmować i poświęcić mu czas.Chory zapisany dla Przychodni Lubmed negacja logiczna oczekuje w kolejce dla lekarza specjalisty, nawet nie stoi spośród rana po numerek - zapisy są telefoniczne i na konkretną godzinę.
http://lubmed.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt