Recenzje
druk na tkaninie. druk na tkaninie (603)
link. link
Zioła przeciwzapalne. Zioła na zapalenia

Wyszukaj stronę        

Lekarze


Psychoterapeuta Kraków

Psychoterapeuta Kraków
W Gabinetach Rozwoju do Państwa dyspozycji pozostają: psycholog, psychoterapeuta i psychiatra. Pomagamy osobom, które borykają się z zaburzeniami psychicznymi, przechodzą przez trudny okres w życiu, a także tym, którzy chcą rozwinąć swoją osobowość. Mamy doświadczenie i wiedzę, które pozwalają nam pomagać Pacjentom z wykorzystaniem najnowszych standardów w tej dziedzinie. Gabinety Rozwoju to przede wszystkim mądry, a zarazem świeży zespół specjalistów, ale nie tylko. Gabinety Rozwoju to także komfortowe, nowoczesne wnętrza, w których o wiele łatwiej zadbać o wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Zapraszamy!
http://www.gabinetyrozwoju.pl
Zgłoś nie działający link/spam

migrena

migrena
Migrenicy.pl to pierwszy polski portal w całości poświęcony migrenie. Według dostępnych statystyk, około 10% ludzi w Polsce może być dotkniętych migreną. Zawiera najświeższe aktualności, artykuły i porady. W portalu dowiesz się m. in. jakie są charakterystyczne objawy migreny, czym jest migrena, jakie są przyczyny wywoływania migren, poznasz domowe sposoby radzenia sobie z bólem głowy i migreną oraz zioła, które mogą ukoić ból. W serwisie znajdziesz wyczerpujące kompendium wiedzy o migrenie, wyszukiwarkę poradni specjalistycznych w całej Polsce oraz kalendarz migrenika, dzięki czemu będziesz miał migrenę pod kontrolą. Zapraszamy do odwiedzenia serwisu
http://migrenicy.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Weterynarz Kowal

Weterynarz Kowal
Zapraszamy do nas od poniedziałku do piątku 8:00-15:00, w soboty 8:00-13:00 lub poza godzinami przyjęć po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.
http://weterynariakowal.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Poradnia rodzinna Pruszków

Poradnia rodzinna Pruszków
Kompleksowość oferty poradni kardiologicznej w Pruszkowie i nowoczesna aparatura diagnostyczna dająca możliwość przeprowadzenia skomplikowanych badań i dodatkowo eksploatacja najnowszych metod leczenia umożliwiają uskutecznić proces leczenia. Pracujący w Mazovi Medical lekarze medycyny zapewniają holistyczne oraz racjonalne działanie w leczeniu wielorakich dolegliwości z zakresu: onkologii, gastrologii, kardiologii, chorób oczu. Przede wszystkim zachwalamy usługi naszych okulistów, w Pruszkowie nie mają sobie równych.
http://www.mazoviamedical.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt