Recenzje
Profesjonalna wycena diamentów (brylantów). Profesjonalna wycena diamentów (brylantów) (469)
https://polska-dania.pl. https://polska-dania.pl (6)
https://herbcio.pl. Zioła na bóle stawów

Wyszukaj stronę        

Lekarze


Psycholog Łódź, Poradnia psychologiczna w Łodzi

Psycholog Łódź, Poradnia psychologiczna w Łodzi
Gabinet poradnictwa psychologicznego w Łodzi. Jeśli szukasz psychologa w Łodzi, który pomoże Ci rozwiązać problemy, z którymi nie dajesz sobie rady, nie mogłeś trafić lepiej. Praca z psychologiem pozwala na wspólne poszukiwanie jak najkorzystniejszego rozwiązania problemów, poszukiwania ich źródeł, by następnie się ich pozbyć. Oferta: Porada psychologiczna, Konsultacja psychologiczna, Terapia indywidualna, Terapia małżeństw i par, Terapia rodzinna.Psycholog Łódź zaprasza jeśli tylko czujesz potrzebę rozmowy czy rozprawienia się z nurtującymi Cię problemami.
http://twojpsychologlodz.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Psychoterapia Opole

Psychoterapia Opole
Specjalistyczna pomoc dla ludzi, którzy nie potrafią pokonać problemów natury psychologicznej. Wsparcie psychoterapeuty może być przydatne w odnalezieniu rozwiązania wielu problemów (sytuacje kryzysowe, dolegliwości psychosomatyczne, depresja i inne). W Opolu jest możliwość skorzystania z pomocy oferowanej przez Bożenę Koczorowską. To psychoterapeutka, która prowadzi własny gabinet terapeutyczny właśnie w Opolu. Więcej szczegółów o działalności gabinetu znajduje się na stronie internetowej.
http://www.psychoterapia-opole.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Zajęcia logopedyczne w Łodzi

Zajęcia logopedyczne w Łodzi
Nasz gabinet logopedyczny znajduje się w Łodzi przy ulicy Gorkiego 21A. Naszą grupą docelową są głównie przedszkolaki oraz dzieci szkół podstawowych - wtedy bowiem terapia logopedyczna odnosi przewidywalne i trwałe wyniki. Gabinet wyposażony jest w najlepszy i najnowocześniejszy sprzęt komputerowy oraz oprogramowanie wspierające terapię logopedyczną - zalecana przez ministerstwo edukacji narodowej. Wyremontowane wnętrza i ciepła, rodzinna atmosfera przypadnie Państwu do gustu oraz zapewni lepsze wyniki terapii, a piękna polska wymowa waszych dzieci będzie Wam towarzyszyć na codzień przez wiele kolejnych lat. Firma LOGOS zaprasza. Podpisano "Logopeda-Łódź".
http://www.gabinet.wojczyk.org/
Zgłoś nie działający link/spam

Endokrynolog Sosnowiec

Endokrynolog Sosnowiec
Endokrynologia jest dziedziną medycyny zajmującą się diagnozowaniem i leczeniem zaburzeń gruczołów wydzielania wewnętrznego takich jak przysadka mózgowa, tarczyca, gruczoły przytarczyczne, szyszynka, grasica, trzustka. Hormony, przez nie wydzielane, są odpowiedzialne za właściwy przebieg procesów życiowych a tym samym za prawidłowe funkcjonowanie organizmu ludzkiego. Zaburzenia lub niedobory hormonalne mogą być powodem wielu chorób dających objawy ogólnoustrojowe, stąd też konieczność prawidłowego ich zdiagnozowania i terapii. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Twoje Zdrowie w Sosnowcu oferuje kompleksową opiekę endokrynologiczną.
http://www.twojezdrowie.nzoz.sosnowiec.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt