Recenzje
prezentacje maturalne ogłoszenia. Przeglądasz strony www, aby znaleźć prezentacje maturalne ogłoszenia (355) . Nie trać czasu, lepiej odwiedź naszą stronę. Otrzymasz wszystkie niezbędne informacje.
Korepetycje i pomoc przy pisaniu prac - Katowice. Korepetycje i pomoc przy pisaniu prac - Katowice (873)

Wyszukaj stronę        

Lekarze


Farmaceuta

Farmaceuta
Dawniej farmaceuta miał specyfizne zadanie – produkcję leków w laboratorium aptecznym. Kiedy pacjent przychodził od lekarza, wręczał aptekarzowi recept, według którego aptekarz przygotował dany lek dla konkretnego człowieka i przypadku chorobowego.
http://www.phdoc.com
Zgłoś nie działający link/spam

Kawa - O czym mowa

Kawa - O czym mowa
Napój czarny, aromatyczny, o niepowtarzalnym smaku, pobudzający zmysły oraz umysł - po prosu kawa. Towarzyszy człowiekowi od wieków i nigdy nie utraciła swej popularności Napój czarny, aromatyczny, o niepowtarzalnym smaku, pobudzający zmysły oraz umysł - po prosu kawa. Towarzyszy człowiekowi od wieków i nigdy nie utraciła swej popularności
http://www.coffeetime.warszawa.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Internetowa Poradnia Psychologiczna BEBIA :: psycholog online

Internetowa Poradnia Psychologiczna BEBIA :: psycholog online
Internetowa Poradnia powstała żeby zapewnić profesjonalną pomoc psychologiczną bezpośrednio w Twoim domu. Jeśli jesteś przygnębiony i szukasz pomocy psychologicznej, to miejsce powstało właśnie z myślą o Tobie. Gwarantujemy anonimowość, bezpieczeństwo i profesjonalizm. Zapraszamy.
http://www.bebia.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Psycholog online

Psycholog online
Pomoc psychologa online w rozwiązaniu problemu oraz w sytuacjach trudnych: stres, nerwica, depresja, kryzys, rozwód. Za pomocą serwisu MariaGerita - psycholog online skontaktujesz się z psychologiem i uzyskasz wsparcie w realizacji celów i rozwiązywaniu problemów. Tutaj uzyskasz pomoc psychologiczną poprzez e-mail (konsultacja) lub poprzez komunikator internetowy gadu gadu lub Skype (sesja online). Sesja online trwa 80 minut i jest odpłatna - cennik usług znajdziesz w serwisie, jak również regulamin udzielania pomocy online z gwarancją poufności.
http://mariagerita.net
Zgłoś nie działający link/spam

Okulary, soczewki

Okulary, soczewki
Człowiek posiada pięć zmysłów, dzięki którym wie, co dzieje się wokół niego. Jednym z nich obok słuchu, dotyku, węchu i smaku jest wzrok. Wzrok jest dla człowieka jednym z najważniejszych zmysłów i należy pamiętać by odpowiednio o niego dbać.
http://www.soczewkiokulary.com
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt