Recenzje
https://aktinet.pl/co-sie-dzieje-gdy-nie-pijesz-wystarczajacej-ilosci-wody/. Co się dzieje, gdy nie pijesz wystarczającej ilości wody?
Pisanie prac z logistyki. Pisanie prac z logistyki (652)
Jak odczytywać stopnie na mapie?. Ile godzin liczy jeden stopień naukowy?

Wyszukaj stronę        

Lekarze


leczenie bólu

leczenie bólu
Zajmuję się leczeniem bólu: powstałego w wyniku chorób układu ruchu; kręgosłupa, stawów biodrowych, kolanowych, barkowych, nadgarstkowych, stopy / ostrogi piętowe / i in; w przebiegu reumatoidalnego zapalenia stawów; w wyniku przebytego półpaśca; w neuralgii nerwu trójdzielnego; głowy; u chorych po przebytych operacjach np. ortopedycznych , neurochirurgicznych , chirurgicznych i in. - u chorych z zaburzeniami naczyniowymi np. kończyn dolnych; u pacjentów po operacjach amputacji kończyn / bóle fantomowe/; w chorobach nowotworowych; u pacjentów z cukrzycą /polineuropatia cukrzycowa; u pacjentów z bólem psychogennym; w stwardnieniu rozsianym
http://www.leczbol.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Ginekolog Kraków

 Ginekolog Kraków
Ginekolog Kraków. Ginekolodzy w Krakowie. Lista przychodni ginekologicznych w Krakowie. Ginekolog Kraków. Ginekolodzy w Krakowie. Lista przychodni ginekologicznych w Krakowie.
http://www.krakow-ginekolog.com.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Kliniki leczenie uzależnień

Kliniki leczenie uzależnień
Prywatne kliniki psychologiczne, publiczne kliniki, przychodnie, kliniki leczenia uzależnień, terapie grupowe. eKliniki to ogólnopolska baza prywatnych oraz publicznych klinik psychologicznych z całej Polski. Kliniki leczenia uzależnień to dziś jednostki z wieloletnim doświadczeniem , praktyką i mądrością we własnym trzeźwieniu w powiązaniu z wiedzą i doświadczeniem kilkunastoletniej pracy z osobami uzależnionymi . Kliniki mogą zagwarantować swoim pensjonariuszom ciszę, spokój i całkowitą anonimowość w trakcie trwania terapii. W komfortowych warunkach w ustronnym i cichym otoczeniu kliniki leczenia uzależnień zapewniają fachową, skuteczną opiekę i pomoc terapeutów oraz pełną dyskrecję.
http://www.ekliniki.pl/psychologia.php
Zgłoś nie działający link/spam

Ginekolog Poznań

Ginekolog Poznań
W serwisie eKliniki.pl prezentujemy kliniki ginekologiczne świadczące usługi w porozumieniu z Narodowym Funduszem Zdrowia jak i typowo prywatne centra medyczne, publiczne kliniki, prywatne kliniki i wiele wiele innych. Wprowadzony został podział na województwa, duże miasta a także specjalizacje klinik co ułatwi Państwu poszukiwania najbardziej pożądanej placówki.
http://www.ginekologpoznan.ekliniki.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt