Recenzje
Czy 32 uncje to 1 kwarta?. Czy 16 uncji to galon?
https://doszwecji.pl/szwecja-i-zrownowazony-rozwoj/. Ekologia w Szwecji ? technologia i zrównoważony rozwój
Apteki. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Apteki (265) medyczne.

Wyszukaj stronę        

Lekarze


Choroby zawodowe

Choroby zawodowe
Choroby zawodowe XXI wieku. Katalog chorób zawodowych naszych czasów. Choroby zawodowe XXI wieku. Katalog chorób zawodowych naszych czasów. Choroby zawodowe XXI wieku. Katalog chorób zawodowych naszych czasów.
http://www.choroby.waw.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Najlepszy biznes plan

Najlepszy biznes plan
Plany biznesowe dla małych i dużych firm, możliwości, cele, działania i pułapki. Korzystne inwestycje, poszukiwanie korzystnego dofinansowania i prawidłowe wykorzystanie dostępnych zasobów.
http://www.biznesplan.elk.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Psychoterapia

Psychoterapia
Terapia to proces powołany do życia przez pacjenta i terapeutę, zmierzający do odkrywania i rozumienia siebie i tego, co wywiera wpływ na nasze życie.Terapia jest sztuką rozmowy, w której zarówno pacjent jak i terapeuta uznawani są za ekspertów w rozwiązywaniu problemów. Rozmowa terapeutyczna jest twórczym dialogiem, który motywuje do wprowadzania zmian w dotychczasowym sposobie myślenia, inspiruje do myślenia o sobie na nowo.
http://www.psychoterapia-mkowalska.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Dentysta Wieliczka

Dentysta Wieliczka
Gabinet Dentmedica w Wieliczce świadczy usługi stmomatologiczne od 2005 roku min. : leczenie kanałowe, leczenie próchnicy zębów, piaskowanie, wybielanie, lapisowanie zębów u dzieci i młodzieży oraz lakowanie zębów.
http://www.dentmedica.com
Zgłoś nie działający link/spam

Kalisz alergolog

Kalisz alergolog
Kalisz Zwalczymy Twoje uczulenia, alergie, przewlekłe zapalenie oskrzeli. Wykonamy szereg badań analizy krwi, testy kontaktowe, spirometria. Wyleczymy alergie skórne, pokarmowe. Nie straszna nam astma, wysypka, pyłkowica. Specjalizujemy się: alergologia, choroby pluc, odczulanie, spirometria, nebulizacje,pulmunologia, immunoterapia swoista, testy alergiczne punktowe, testy alergiczne platkowe, uczulenia, astma oskrzelowa
http://www.gabinetylekarskie.kalisz.pl/
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt