Recenzje
Dlaczego nie widzę danych demograficznych w Google Analytics?. Jak opisać dane demograficzne w pracy naukowej?
Polski producent obuwia. Polski producent obuwia (321)
https://aktinet.pl/w-jakiej-temperaturze-nalezy-wprowadzic-paproc-bostonska-do-srodka/. W jakiej temperaturze należy wprowadzić paproć bostońską do środka?

Wyszukaj stronę        

Spektale muzyczne


1-sza edycja spektaklu Śpiewając jazz

1-sza edycja spektaklu Śpiewając jazz
Głównym bohaterem wieczorów muzycznych "Śpiewając Jazz" jest gwiazda jazzowa "z tamtych lat", u boku której występuje młody artysta, który mimo swoich dotychczasowych osiągnięć, wciąż czeka na szersze odkrycie. Wokalistom i muzykom jazzowym towarzyszy Maciej Zakościelny, aktor wcielający się w rolę gospodarza spotkania i pokazujący w muzyce swoją nową, nieznaną, muzyczną twarz.
http://www.spiewajacjazz1.twoj-impresariat.pl
Zgłoś nie działający link/spam

2-ga edycja spektaklu Śpiewając jazz

2-ga edycja spektaklu Śpiewając jazz
Wieczór artystyczny przygotował Zbigniew Dzięgiel - scenarzysta, reżyser telewizyjny, od kilku lat piszący książkę o polskiej wokalistyce jazzowej, której tytuł posłużył za nazwę cyklu. To on po wielu latach starań namówił Wróblewską na muzyczny come back. Koncert wzbogaca interesująca prezentacja różnorodnych malarskich projekcji, które zmieniają się na oczach widzów wraz z każdą piosenką. Przygotowała je Agnieszka Tazbir-Henrych, absolwentka Wydziału Malarstwa ASP w Warszawie. Dodatkową atrakcją są prezentowane archiwalne zdjęcia obrazujące artystyczną karierę Wróblewskiej i Przybytek. Scenografię spektaklu przygotowała Ewa Łaniecka, malarka i scenografka.
http://www.spiewajacjazz2.twoj-impresariat.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Swing Workshop Wojtka Kamińskiego

Swing Workshop Wojtka Kamińskiego
To wyjątkowy i już dziś nie do zastąpienia zespół. Jest tam znakomity polski basista, zawsze szlachetny i elegancki Janusz Kozłowski (jego ciemna marynarka w czerwone klucze wiolinowe powaliła już niejedną słuchaczkę), wielki (choć ostatnio wyszczuplał) sympatyczny i nieśmiały "swój chłop" Marek Rudnicki, wirtuoz saksofonów i innych dętych, niewielkich rozmiarów wielki perkusista Bogdan Kulik, który kiedyś wykończy się na estradzie, gdyż wkładana przez niego w grę energia jest większa niż dopuszczalna, i wreszcie wesoły, zawsze skory do żartu gitarzysta i wokalista Paweł Tartanus. O tym ostatnim powiedziałem kiedyś, że śpiewa jak Louis Armstrong, tylko trochę lepiej.
http://www.swingworkshop.twoj-impresariat.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt