Recenzje
https://polska-dania.pl. https://polska-dania.pl (470)
Zioła na reumatyzm. Jakie zioła na reumatyzm?
https://doszwecji.pl/gospodarka-szwedzka/. Gospodarka szwedzka

Wyszukaj stronę        

Lekarze


Terapia Rodzinna Warszawa

Terapia Rodzinna Warszawa
Gwarantujemy pełną dyskrecję, umożliwiając pominięcie standardowego procesu rejestracji danych osobowych. Przestrzegamy wyjątkowo rygorystycznie Ustawy o Ochronie Danych Osobowych. Uzależnienia od alkoholu, leków i narkotyków oraz od: nikotyny, hazardu, komputera, seksu, zakupów, pracy. Leczenie zaburzeń odżywiania np. otyłość, bulimia, anoreksja, konstruowanie nowoczesnych diet dopasowanych do indywidualnych potrzeb i możliwości klienta.
http://www.vertimed.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Dentysta Skała

Dentysta Skała
Piękne i zdrowe zęby z pewnością są naszą ozdobą. Jednakże, aby utrzymać je w nienagannym stanie, trzeba o nie dbać każdego dnia. Od czasu do czasu przydaje się również wizyta u dentysty. Lekarzstomatolog wyleczy nasze zęby i doprowadzi je do porządku. Powszechność takich gabinetów lekarskich w Polsce jest bardzo duża. Wystarczy poszukać w Internecie przykładowo: stomatolog  Skała, a naszym oczom ukarze się kilkadziesiąt wyników.
http://www.dentysta_skala.republika.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Ginekolog w Warszawie

Ginekolog w Warszawie
Ginekolog Warszawa. Ginekolodzy w Warszawie. Lista przychodni ginekologicznych w Warszawie. Ginekolog Warszawa. Ginekolodzy w Warszawie. Lista przychodni ginekologicznych w Warszawie.
http://www.warszawa-ginekolog.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Psycholog Katowice

Psycholog Katowice
Strona psychologów, którzy w Katowicach zajmują się działalnością mającą na celu pomoc ludziom cierpiącym z powodu problemów psychologicznych. Na stronie internetowej znajduje się dokładny opis oferty i doświadczenia psychologów.
http://www.psychoterapiakatowice.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Logopeda Przemyśl

Logopeda Przemyśl
Centrum Edukacji i Terapii to prężna firma, której zadaniem jest prowadzenie szeroko rozumianej edukacji, diagnostyki i terapii. W skład naszej doskonale wykształconej kadry wchodzą: logopedzi, psycholodzy, terapeuci, specjaliści z zakresu języków obcych, poloniści oraz osoby prowadzące różnorodne kursy i szkolenia. Pracownicy nasi dobierani są bardzo starannie pod względem wykształcenia, kompetencji i kreatywności
http://www.cet-wilamowski.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt