Recenzje
https://herbcio.pl. Jak uprawiać zioła?
https://aktinet.pl/obligacja-dyskontowa-bedzie-miala-ujemna-nominalna-stope-procentowa-kiedy/. Obligacja dyskontowa będzie miała ujemną nominalną stopę procentową, kiedy?
https://aktinet.pl/dlaczego-tablice-z-dubaju-kosztuja-tak-duzo/. Dlaczego tablice z Dubaju kosztują tak dużo?

Wyszukaj stronę        

Lekarze


Psychoterapeuta Szczecin

Psychoterapeuta Szczecin
Jestem lekarzem, od ok. 9 lat praktykuję jako psychoterapeuta. Pracowałem na oddziale dziennym Centrum Psychiatrycznego "Żołnierska" w Szczecinie, a obecnie pracuję w poradniach zdrowia psychicznego w Stargardzie Szczecińskim i w Goleniowie. Przez cały czas prowadzę także praktykę prywatną, do której niniejszym serdecznie zapraszam. Prowadzę psychoterapię w nurcie psychodynamicznym. Jest to metoda oparta na podstawowych założeniach psychoanalizy tj. uznająca kluczową rolę nieuświadomionych zjawisk psychicznych (uczuć, impulsów, fantazji itp.) zarówno w kształtowaniu różnych form, jakie przyjmuje funkcjonowanie psychiczne człowieka na codzień, jak i w powstawaniu zaburzeń psychicznych.
http://www.psychoterapeuci.szczecin.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Psychosens - gabinet psychologiczny Warszawa

Psychosens - gabinet psychologiczny Warszawa
gabinet psychologiczny gabinet psychologiczny warszawa gabinet psychologiczny warszawa centrum psycholog warszawa psycholog warszawa centrum psychoterapia warszawa psychoterapia warszawa centrum psycholog dzieciecy warszawa psycholog dzieciecy warszawa centrum
http://psychosens.pl
Zgłoś nie działający link/spam

onkolog Warszawa

onkolog Warszawa
Prywatną praktykę lekarską prowadzę od drugiej połowy lat osiemdziesiątych, łącząc ją z pracą w szpitalach akademickich i Warszawskim Instytucie Onkologii. Po latach pracy w różnych firmach prywatnych (w tym 15 lat w Centrum Medycznym LIM), stworzyłem z żoną własny punkt medyczny. Jest on połączeniem mojego gabinetu lekarskiego specjalizującego się w onkologii, proktologii, urologii i chirurgii z jej wieloprofilowym gabinetem stomatologicznym. Współpracujących z nami lekarzy znamy od lat – to doskonali specjaliści i sympatyczni ludzie.
http://www.onkologia.waw.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Opieka medyczna dla pracowników

Opieka medyczna dla pracowników
Firma gabinetów lekarskich Optus gwarantuje usługi w dużej mierze komercyjnym centrom medycznym, z którymi zatwierdzono umowy - a jest takich nad wyraz wiele. Pozwala to na dostęp do biegłej porady leczniczej, wizyty domowe, kupno pomocy lekarskich, jak choćby aparaty prostujące uzębienie czy protezy stomatologiczne. Ale to nie wszystko wykonujemy takie analizy, jak chociażby rezonans magnetyczny czy hospitalizacja. Gwarantujemy opiekę medyczną w wielu punktach w Polsce, jak na przykład w Krakowie albo Szczecinie oraz wielu innych. Nie zwlekaj. Poznaj się z ofertą Optus.
http://www.optus.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt