Recenzje
https://aktinet.pl/ile-to-jest-58-z-70-wyrazone-w-procentach/. Ile to jest 58 z 70, wyrażone w procentach?
Korepetycje z języka polskiego. Korepetycje
https://www.blueholiday.pl. https://www.blueholiday.pl (222)

Wyszukaj stronę        

Lekarzealarmy Konin

alarmy Konin
It Home firma od lata działająca na lokalnym- konińskim rynku. Doskonale zna potrzeby dzisiejszych klientów i wychodzi na przeciw ich potrzebom. Na stronie internetowej It Home możemy dowiedzieć się wielu ciekawych informacji o nich i nie tylko.
http://www.it-home.pl
Zgłoś nie działający link/spam


Domowelaboratoriumsiteyme

Domowelaboratoriumsiteyme
Zależy Ci na szybkim wykonaniu testów diagnostycznych? Zapraszamy zatem na wizytówkę firmy oferującej te produkty. Firma posiada już ponad 30 lat doświadczenia na polskim rynku. Serdecznie zapraszamy.
http://domowelaboratorium.sitey.me/
Zgłoś nie działający link/spam


Domowelaboratoriummywebzzcom

Domowelaboratoriummywebzzcom
Zastanawiasz się nad swoim zdrowiem? Zapraszamy zatem na Wizytówkę znanej i cenionej firmy, która oferuje najwyższej jakości testy diagnostyczne. Produkty pozwalają w bardzo szybki i latwy sposob sprawdzić stan zdrowia.
http://domowelaboratorium.mywebzz.com/
Zgłoś nie działający link/spam


Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ars Medical

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ars Medical
Zdrowie, bezpieczeństwo i komfort pacjenta były i są dla nas najważniejsze! Temu podporządkowujemy wszystkie nasze działania: zatrudniamy najlepszych specjalistów, dbamy o nasz ciągły zawodowy rozwój, podnosimy kwalifikacje, śledzimy osiągnięcia medycyny na świecie. Z tego powodu również wyposażyliśmy Przychodnię w niezawodny, światowej klasy sprzęt do diagnostyki oraz zabiegów. Zapraszamy do naszej placówki NZOZ ArsMedical Ośrodek Specjalistycznych Usług Medycznych ul. Kolska 28, 62-700 Turek tel. 063 280 34 12 e-mail: biuro@arsmedical.pl
http://arsmedical.pl
Zgłoś nie działający link/spam


logopeda Psie Pole

logopeda Psie Pole
Z wykształcenia jestem logopedą klinicznym, pedagogiem oraz terapeutą. Swoją wiedzę zdobywałam na renomowanych uczelniach, gdzie wykłady prowadzone były przez wybitnych specjalistów z dziedziny logopedii, pedagogiki oraz psychologii. Od wielu lat pracuję z dziećmi co sprawia, że łatwo nawiązuję z nimi kontakt. Staram się by terapia logopedyczna odbywała się w miłej atmosferze, a dzieci uczyły się przez zabawę. W trosce o wysoki standard prowadzonej terapii logopedycznej nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje, biorąc udział w specjalistycznych szkoleniach i warsztatach
http://logopedrum.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt