Recenzje
Jaką część 1 stopnia stanowi 1 minuta?. Jak nazywa się 1 3600 część stopnia?
https://aktinet.pl/ktory-koszt-zmienia-sie-odwrotnie-proporcjonalnie-do-zmian-w-poziomie-dzialalnosci-gospodarczej/. Który koszt zmienia się odwrotnie proporcjonalnie do zmian w poziomie działalności gospodarczej?
Busy do Niemiec. Busy do Niemiec (241)

Wyszukaj stronę        

Angielski


Angielski dla dzieci

Angielski dla dzieci
Musical Babies to nowatorski rodzaj nauczania języka angielskiego najmłodszych dzieci. Unikatowa metoda polega na nauce języka poprzez zabawę. Nasi wykwalifikowani specjaliści uczą dzieci poprzez zabawy rytmiczno dźwiękowe, śpiewanie piosenek, wierszyki. Całość jest prowadzona w bardzo przyjaznej atmosferze w nie dużych grupach. Zajęcia odbywają się przy pomocy pełnoletnich opiekunów dzieci.
http://www.musicalbabies.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

axon Rybnik

axon Rybnik
Międzynarodowa Sieć Nauczania AXON, począwszy od 1995 roku, odgrywa znaczącą rolę w europejskim systemie edukacji. W ciągu 15 lat swojej działalności, zrewolucjonizowała system nauczania, wprowadzając nowe pomysły i innowacyjne programy. AXON jest jedną z największych szkół językowych na świecie i zaczął rozwijać działalność także w takich dziedzinach, jak informatyka, kursy przygotowawcze do egzaminów na wyższe uczelnie, programy z zakre¬su rachunkowości, szkolenia biznesowe, szkolenia wykładowców oraz nauczanie na odległość.
http://axon-rybnik.pl
Zgłoś nie działający link/spam

szkoła języków obcych Gniezno

szkoła języków obcych Gniezno
Prestige College - Szkoła językowa na wysokim poziomie. Naszym celem jest tworzenie narzędzi, które wspierają rozwój osobisty i zawodowy naszych Klientów. Wysoka jakośc usług dzięki dobrze i starannie dobranej kadrze lektorskiej. Inwestujemy w nowoczesność - dlatego wyposażaliśmy dwie sale wykładowe w tablice interaktywne wraz z profesjonalnym oprogramowaniem do nauki języka dla przedszkolaków, dzieci, młodzieży i dorosłych
http://www.prestigecollege.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Tłumaczenia angielski

Tłumaczenia angielski
i-english to firma zajmująca kompetentnymi translacjami z języka polskiego na angielski oraz z angielskiego na język polski. Uczymy także języka angielskiego przez internet. Firma działa w Internecie. Tworzymy grupę pasjonatów języka angielskiego i absolwentów filologii angielskiej Uniwersytetu Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie. Tłumaczeniami zajmujemy się od paru lat i dysponujemy niezbędnym doświadczeniem. Nieustannie zwiększamy swoją wiedzę, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów
http://i-english.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt