Recenzje
Jakie zioła na kaszel?. Zioła na kaszel
Tematy prac politologia. Tematy prac politologia (375)
http://textileprint.pl/. Drukarnia tkanin - http://textileprint.pl/ (6) oferuje najlepszej jakości usługi. Zapraszamy

Wyszukaj stronę        

Angielski


Półkolonie Wrocław 2011

Półkolonie Wrocław 2011
Zapraszamy na półkolonie językowe LEKTORA we Wrocławiu. Nasze półkolonie to nauka języka angielskiego w wakacyjnej atmosferze, połączona z urozmaiconym programem rekreacyjnym w naszym pięknym mieście. Pozostając we Wrocławiu, dzieci mogą spędzić bardzo aktywnie czas, niezależnie od pogody. Największe atuty naszych półkolonii to bardzo bogaty program dostosowany do potrzeb dzieci , nauka języka przez cały dzień w sposób praktyczny, bezpłatne zajęcia i opieka nad dziećmi przed i po głównym programie oraz bardzo dobra lokalizacja. Zapraszamy na naszą stronę internetową, aby szczegółowo zapoznać się z oferowanymi przez nas atrakcjami.
http://polkolonie-wroclaw.pl
Zgłoś nie działający link/spam

lego Gdańsk

lego Gdańsk
Angielskie legowisko - językowe warsztaty z klockami - Gdynia, Sopot, Gdańsk. Tysiące klocków lego; 4x250 słów i wyrażeń; nauka przez ruch i rytm; 90 minut uczty dla fanów lego; dla dzieci w wieku od 5 do 10 lat. Jeśli potrzebujesz właściwych słów - jesteś w dobrym miejscu.
http://www.kopalniakursow.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Angielski dla firm

Angielski dla firm
Zapraszamy wszystkich pragnących szybko i skutecznie udoskonalić swoje umiejętności z języka angielskiego. Szkoła językowa w Warszawie proponuje szkolenia dla firm, kursy przygotowujące do egzaminu dla uczniów klas maturalnych, kursy przygotowujące do egzaminów wstępnych na uczelnie. Program kursów jest dostosowany do potrzeb i możliwości słuchaczy w zależności od ich zaawansowania. Wykłady prowadzone są profesjonalnie przez pracowników z długim stażem zawodowym.
http://www.angielski-nauka.waw.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Słówka angielskie

Słówka angielskie
ngielskie Słówka to darmowy inteligentny system nauki angielskich słówek opierający się na mechanizmie powtórek. Serwis ocenia poziom znajomości słownictwa na podstawie ilości prawidłowych odpowiedzi w czterech różnych ćwiczeniach. Tworzysz bazę swoich słówek, a system dopasuje powtórki odpowiednio do Twoich wyników.
http://angielskie-slowka.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt