Recenzje
https://doszwecji.pl/sztokholm-metro/. Metro w Sztokholmie
Dlaczego tylko niektóre pierwiastki są magnetyczne?. Dlaczego substancje mają właściwości magnetyczne, wyjaśnij na odpowiednim przykładzie?
https://aktinet.pl/jak-nazywa-sie-otwor-na-szczycie-wulkanu/. Jak nazywa się otwór na szczycie wulkanu?

Wyszukaj stronę        

Angielski


Angielski Swarzędz

Angielski Swarzędz
Skuteczna szkoła językowa Off School ze Swarzędza proponuje profesjonalne lekcje angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Atrakcyjne warunki finansowe. Lekcje grupowe i indywidualne konsultacje. Godziny dostosowujemy do potrzeb klienta.
http://www.offschool.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Larson - Akademia Językowa - nauka angielskiego online

Larson - Akademia Językowa - nauka angielskiego online
Zapraszamy na kurs języka angielskiego bez wychodzenia z domu. Zajęcia prowadzimy przy pomocy komunikatora Skype oraz z wykorzystaniem własnej platformy e-learningowej. Nauczanie odbywa się Metodą Callana w niedużych grupach lub indywidualnie. Dysponujemy ofertą dla każdego poziomu zaawansowania. Prowadzimy nabór przez cały rok. Oferujemy zajęcia z innych języków metodą bezpośrednią. 4 lekcje próbne gratis.
http://www.larson.edu.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Angielski przez Internet Skype

Angielski przez Internet Skype
Strona serwisu internetowego zajmującego się organizacją nauki języka angielskiego przez Internet. Nauka angielskiego przez Internet odbywa się z wykorzystaniem popularnego programu Skype używanego do komunikacji między ludźmi. Dostępni lektorzy pozwalają na odbywanie lekcji angielskiego na praktycznie każdym poziomie zaawansowania. Serwis angielski-skype.com ma do zaoferowania również możliwość odbycia zajęć próbnych nawet w kilku rodzajach. Z oferowanych usług korzystać mogą klienci z całego świata.
http://www.angielski-skype.com
Zgłoś nie działający link/spam

Kurs języka angielskiego

Kurs języka angielskiego
Po co wydawać pieniądze na kursy języka angielskiego w różnego rodzaju szkołach językowych skoro można uczyć się języka angielskiego za pomocą kursów języka angielskiego online. Na stronie Angielski24.com możesz uczyć się angielskiego za darmo i w dodatku nie wychodząc z domu. U nas znajdziesz wszelkie podstawowe wiadomości niezbędne do rozpoczęcia nauki. Posiadamy dwa kursy języka angielskiego. Jeden jest przeznaczony dla osób początkujących oraz dla dzieci. Zapraszamy do rozpoczęcia nauki języka angielskiego jeszcze dziś
http://www.angielski24.com/
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt