Recenzje
https://niemiec-bus.pl. https://niemiec-bus.pl (26)
https://aktinet.pl/jaki-procent-stanowi-11-z-20/. Jaki procent stanowi 11 z 20?
https://herbcio.pl/mieta-pieprzowa-8-korzysci-zdrowotnych/. Mięta pieprzowa

Wyszukaj stronę        

Angielski


nauka języka angielskiego Ząbki

nauka języka angielskiego Ząbki
Nasza szkoła istnieje od 2003 roku. Z powodzeniem prowadzimy zajęcia językowe na terenie Warszawy, Marek i Ząbek. Mamy także bogatą ofertę dla firm i klientów biznesowych. Główna siedziba naszej firmy znajduje się w Ząbkach przy ulicy Malczewskiego 6. Do dyspozycji naszych słuchaczy przeznaczone są cztery sale dydaktyczne. Prowadzimy także zajęcia w szkołach podstawowych w Markach i Ząbkach. Dzięki naszej działalności wspieramy budżety tych szkół. Współpracujemy z wydawnictwem Oxford University Press Polska, dzięki czemu każdego roku dobieramy podręczniki i materiały dodatkowe, dostosowane do potrzeb uczniów
http://www.sukces-szkola.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Program do nauki słówek - Voowl

Program do nauki słówek - Voowl
Znajomość języka angielskiego jest dzisiaj koniecznością. Bez tej wiedzy ciężko jest osiągnąć wymarzoną pracę. Tradycyjną metodą nauki jest czasochłonne i usypiające uczenie się w domu przy biurku. Jest to metoda nieefektywna i nieskuteczna. Program do nauki słówek Voowl eliminuje ten problem. Zamiast męczyć się w domu, chwyć swojego smartfona i ucz się kiedy masz na to ochotę. Ile czasu dziennie marnujesz w komunikacji miejskiej lub kolejkach? Przestań marnować czas i ucz się szybko z aplikacją Voowl. Możesz układać własne testy lub skorzystać z opracowanych przez nas materiałów zawierających słówka angielskie. Ucz się kiedy chcesz i czego chcesz.
http://www.voowl.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Kurs Angielskiego

Kurs Angielskiego
Przewidujesz wypad poza granice Polski? Potrzebny będzie angielski - odwiedź ofertę solidnych szkoleń językowych w doświadczonej szkole. Prowadzimy zajęcia z każdego poziomu zaawansowania biegłości języka. Zasadniczy język rozmowy w całym świecie. Przekazujemy rozległe doświadczenie w zakresie angielskiego. Najlepsze sposoby kształcenia, natychmiastowe oraz stałe wyniki. Poznaj ofertę kursów językowych.
http://www.kursyangielskiego.edu.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

angielski dla dorosłych Puławy

angielski dla dorosłych Puławy
Szkoła Języków Obcych HOUSE to szkoła o zdefiniowanej strategii działania: stawia na jakość i efektywność nauczania przez wykwalifikowaną kadrę z wykorzystaniem nowoczesnych środków przekazu (pracownie multimedialne wraz z interaktywnymi programami nauczania).
http://house.pulawy.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt