Recenzje
https://herbcio.pl/. Jak suszyć zioła?
Haft. Hafciarstwo, hafty na odzieży, Haft (657) - Eurohaft.pl
Lee. Legenda sztuk walk Lee (481) .

Wyszukaj stronę        

Angielski


Angielski Kraków

Angielski Kraków
Angielski Kraków - oferujemy profesjonalne kursy języka angielskiego, poznaj go w błyskawicznym tempie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą na stronie internetowej.
http://www.mak.krakow.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Nauka angielskiego

Nauka angielskiego
Jak na pewno wiesz język angielski teraz pełni rolę języka uniwersalnego. Do w miarę sprawnego porozumiewania się z innymi wystarczy rozumieć takie podstawy jak: podstawowa angielska gramatyka, czasowniki nieregularne, czasy angielskie. Najczęściej nie jest to nietrudne, wiadomo, że angielski dla dzieci nie powinien być problemem, bo ich umysły chłoną informacje, problem może wystąpić u osób starszych. Ale nauka języka angielskiego może być banalna i przyjemna. Z ratunkiem przybywa nasz kurs darmowy kurs angielskiego online.
http://kurs-angielskiego-online.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Szkoły Językowe Bydgoszcz

Szkoły Językowe Bydgoszcz
Szkoła hello:) oferuje różne kursy angielskiego w Bydgoszczy. Prowadzimy kursy języka angielskiego dla osób w różnym wieku- od najmłodszych dzieci w wieku przedszkolnym aż po osoby starsze. Proponowane przez Szkołę Języka Angielskiego hello:) kursy językowe odbywają się w małych grupach, dzięki czemu każdemu uczniowi poświęca się maksymalny czas na wyjaśnienie materiału. Wszystkie kursy językowe kończą się uzyskaniem certyfikatu osiągnięć ucznia. Szkoła Angielskiego hello:) organizuje także darmowe konsultacje indywidualne z native speaker'em dla swoich uczniów.Przyjdź i przekonaj się sam: Ul. Jagiellońska 53/4 Bydgoszcz, Kom.517 435 796
http://www.hello.bydgoszcz.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Angielski Kraków

Angielski Kraków
Szkoła Aktywnej Komunikacji Konkret z siedzibą w Krakowie to miła atmosfera, eleganckie sale konferencyjne w centrum miasta, lektorzy z wieloletnim doświadczeniem, pasjonujące i konkretne zajęcia i przede wszystkim - praktyka i jeszcze raz praktyka. Jeśli robi to na Tobie wrażenie, to już teraz skorzystaj z niebywałej oferty na intensywny kurs języka angielskiego. Naucz się mówić na luzie w obcym języku.
http://szkolakonkret.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt