Recenzje
Busy do Niemiec. Busy do Niemiec (244)
https://doszwecji.pl/malmo/. Malmö}
https://polska-dania.pl. https://polska-dania.pl (826)

Wyszukaj stronę        

Angielski


Angielski

Angielski
Ucząc się języka angielskiego zyskujemy nowe okno na świat. Dzięki tej umiejętności możemy swobodnie odbyć rozmowę w każdym państwie, gdy odbywamy podróże, czy nawiązujemy kontakty w biznesie. Można powiedzieć, że w obu tych przypadkach znajomość angielskiego jest obowiązkowa, przynajmniej na poziomie podstawowym. Naukę można prowadzić samemu przy pomocy podręczników i pomocy multimedialnych, lub zapisać się na kurs do szkoły języków obcych. Warto zainwestować w naukę także ze względu na możliwość nieograniczonego dostępu do kultury, oglądania angielskojęzycznych programów telewizyjnych, filmów i czytania literatury w oryginale.
http://www.angielski.oddech.com
Zgłoś nie działający link/spam

Angielski mp3

Angielski mp3
Angielski audio - podręczniki do słuchania w formacie mp3 - najlepsze kompendium wiedzy w formie cyfrowej. Przydatne do sprawdzianów oraz powtórki przed maturą. Nowoczesny, cyfrowy format książkek audio zapewnia łatwy, szybki i wygodny dostęp do jej treści. Audiobooki możesz mieć zawsze przy sobie. Ty decydujesz kiedy i gdzie go słuchasz. Wystarczy przenośny odtwarzacz mp3 albo zwykły komputer.
http://angielski.op11.pl
Zgłoś nie działający link/spam

słówka po angielsku

słówka po angielsku
Słówka po angielsku to 1000 słówek angielskich, dzięki którym zaczniesz rozumieć angielski. Angielski słówka tematyczne podzielone są na kategorie, dzięki czemu zapamiętasz je szybciej. Kluczem do porozumiewania się po angielsku jest poznanie odpowiedniej ilości słówek. Uczenie się na zasadzie podobieństw tematycznych wykorzystuje naturalną zdolność mózgu do kojarzenia faktów. Słówek angielskich wcale nie trzeba wkuwać z długich list. Wystarczy słuchać nagrań z maksymalnie piętnastoma słówkami.
http://www.zwrotypoangielsku.pl/slowka-po-angielsku
Zgłoś nie działający link/spam

Ucz się przez internet - słownictwo angielskie

Ucz się przez internet - słownictwo angielskie
Nauka słownictwa angielskiego już nie będzie trudnością. Nowoczesny system dokształcania języka angielskiego to właśnie to czego szukałeś. Blisko 2000 słówek angielskich wraz z przykładowymi zdaniami sprawi, że powiększysz zakres swojego słownictwa angielskiego. Atutem systemu jest możliwość poznawania słownictwa w każdym miejscu i o każdej godzinie. Intuicyjny interfejs prezentacji słownictwa ułatwi twoją pracę nad wyrazami z języka angielskiego. Dodatkowo możesz obserwować postęp swojej pracy. Poznawanie słówek jest wiele razy wydajniejsza dzięki przykładowym zdanią.
http://karteczki.angielskilife.pl/
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt