Recenzje
Ile to jest 13 z 25, wyrażone w procentach?. Jaka liczba stanowi 80% liczby 65?
druk cyfrowy na bawełnie. druk cyfrowy na tkaninach
link. link

Wyszukaj stronę        

Angielski


Angielski24.com - nauka języka angielskiego

Angielski24.com - nauka języka angielskiego
Chcesz nauczyć się języka angielskiego? Wejdź na Angielski24.com Znajdziesz tu testy, wypracowania, gramatykę języka angielskiego, forum, pomoc w nauce języka angielskiego, przygotowanie do matury z angielskiego.
http://www.angielski24.com
Zgłoś nie działający link/spam

sieoplaca.pl - bezpłatna wymiana umiejętności

sieoplaca.pl - bezpłatna wymiana umiejętności
sieoplaca.pl to serwis z wymiana umiejętności. Polega na bezpłatnej wymianie umiejętności pomiędzy uczestnikami, np. moja nauka angielskiego za Twój kurs tańca. Wspólna nauka we dwoje zapewnia indywidualne podejście, efektywność korepetycji i świetną zabawę. Wszystko bezpłatnie, bez logowania i rejestracji. Idealny sposób dla osób posiadających czas wolny.
http://sieoplaca.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Forum języka angielskiego

Forum języka angielskiego
Język angielski jest obecnie najpopularniejszym językiem na świecie, toteż każdy powinien znać chociaż podstawy, w rzeczywistości sprawa przedstawia się nieco gorzej. Dużo osób zna podstawy gramatyki angielskiego, jednak gorzej jest z słownictwem, dlatego powstaje wiele forów języka angielskiego uczących języka zupełnie za darmo.
http://www.e-translator.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Językomaniak

Językomaniak
Jesteśmy szkołą językową specjalizującą się w nauczaniu języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Naszą zaletą jest to, że działamy w małych grupach liczących do 8 osób i dostosowujemy swój program do zainteresowań naszych uczniów. Prowadzimy kursy zarówno ogólno tematyczne,jak i na życzenie również specjalistyczne np. biznesowe, przygotowujące do egzaminów. Dysponujemy wykfalifikowaną kadrą i optymalnymi warunkami do efektywnej nauki.Prowadzimy także specjalne kursy dla dzieci.
http://www.jezykomaniak.pl
Zgłoś nie działający link/spam

angielski dla firm Poznań

angielski dla firm Poznań
Kurs języka angielskiego dla firm i instytucji Everyday English. Nowoczesny program nauczania dostosowany do potrzeb współczesnych przedsiębiorstw. Nacisk kładziemy na miłą atmosferę zachęcającą do mówienia w języku angielskim. Nauka czytania, pisania oraz konwersacji umożliwia Państwu zauważalne efekty w szybkim czasie oraz uniknięcie błędów językowych często popełnianych przy nauce angielskiego innymi metodami. Zamów kurs dla swojej firmy. Ilość i godziny zajęć ustalane przez firmę z góry w ramach dostępnego harmonogramu - zamawiamy najbardziej dogodny wariant.
http://www.fastenglish.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt