Recenzje
prace doktorskie. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie prace doktorskie (971) . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!
Ile kroków potrzeba, aby przeliczyć metry na mile?. Ile okrążeń ma długość 5 mil?
https://aktinet.pl/kto-zalozyl-kolonie-massachusetts/. Kto założył kolonię Massachusetts?

Wyszukaj stronę        

Angielski


Słownik

Słownik
Helpi jest słownikiem internetowym pozwalającym na tłumaczenie słów z języków: angielski, niemiecki i holenderski oraz z polskiego na wymienione wcześniej języki. Słownik posiada stałych użytkowników i staje się on coraz bardziej popularny wśród słowników online.
http://helpi.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Język angielski

Język angielski
Testy z języka angielskiego z zakresu gramatyki, słownictwa, słowotwórstwa i struktur leksykalnych dla początkujących i zaawansowanych. Ćwiczenia przygotowujące do certyfikatów fce, cae, cpe, matury i sprawdzianów. Doskonały sposób na powtórkę materiału i rozwijanie umiejętności językowych. Dodatkowo obszerne publikacje dotyczące wybranych zagadnień angielskiej gramatyki.
http://testyourenglish.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Kursy językowe Anglia

Kursy językowe Anglia
Język angielski jest najbardziej znanym językiem na świecie. Warto go poznać, jeśli planujemy podróżować w życiu, bądź jeśli chcemy zdobyć dobrze płatną pracę, języka najlepiej jest nauczyć się na kursach językowych za granicą. Kursy językowe za granicą dają najlepsze efekty w nauce języka angielskiego, przed zapisaniem się na kurs zapoznaj się z informacjami zamieszczonymi na naszej stronie.
http://www.alius-kursy.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Bell angielski Kraków

Bell angielski Kraków
Bell angielski Kraków. Krakowska szkoła języka angielskiego Bell. Oferująca kursy językowe dla firm, dzieci, młodzieży, studentów oraz prowadząca studia dla nauczycieli. Bell to pierwsza krakowska szkoła językowa z europejskim certyfikatem jakości. Wysoki poziom szkoły jest systematycznie sprawdzany przez EAQUALS oraz PASE. Szkoła prowadzi zajęcia dla polaków jak i obcokrajowców. Bell to szkoła z tradycją oparta na solidnym systemie nauczania. Pragniesz dobrze nauczyć się angielskiego wybierz Bell.
http://bell.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Biuro tłumaczeń, tłumaczenia - angielski, niemiecki, ukraiński

Biuro tłumaczeń, tłumaczenia - angielski, niemiecki, ukraiński
Tłumaczenie z języka angielskiego, francuskiego, niemieckiego, włoskiego, niderlandzkiego, hiszpańskiego i rosyjskiego to główne punkty naszej oferty. Każde tłumaczenie wykonywane jest przez specjalistów, znających bardzo dobrze wymienione wyżej języki. Wykonujemy tłumaczenia zwykłe i uwierzytelnione. Posiadamy także własną księgarnię językową. Zapraszamy do współpracy!
http://www.tlumaczeniajaroslaw.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt