Recenzje
https://aktinet.pl/czy-dyskryminacja-cenowa-jest-dobra-czy-zla/. Czy dyskryminacja cenowa jest dobra czy zła?
Apteki. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Apteki (578) medyczne.
Profesjonalne usługi remontowe Poznań. Profesjonalne usługi remontowe Poznań (48)

Wyszukaj stronę        

Angielski


słownik angielsko polski

słownik angielsko polski
tlumacz.interia.pl to internetowy słownik, który pozwoli Ci w błyskawiczny sposób przetłumaczyć wszelkie materiały, które chcesz! Z polskiego na język angielski, język niemiecki, czy francuski i na odwrót. Niezbędna pomoc w nauce i pracy! Szybki słownik dla Ciebie! Wybierz język dla siebie! tlumacz.interia.pl to idealne narzędzie do przyswajania każdego języka obcego. Przełóż błyskawicznie słówka, skorzystaj z bazy słownika tlumacz.interia.pl. Już nie musisz szukać innych pomocy naukowych!
http://tlumacz.interia.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Nauka słówek

Nauka słówek
Strona przedstawia rewolucyjną i nowoczesną metodę nauki słówek języka angielskiego. Dzięki tej metodzie (Ultratext) można nauczyć się słówek angielskich, które są użyteczne w sposób szybki, skuteczny i przyjemny.
http://www.ultratext.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Sita kurs języka niemieckiego

Sita kurs języka niemieckiego
Podczas gdy idziemy na kursy języka angielskiego na co każdy z nas szacuje? Łatwo zgadnąć! Angielski skutecznie aby mówić jak obywatel danego kraju. Przesuń na bok zastarzałe podejścia język angielski jest już tutaj na wysunięcie Twoich rąk. Metoda, która uznana została za szczytową w odmianie: kurs językowy. Przekonaj się jak łatwa może się okazać nauka języka - skuteczna nauka języków!
http://sita.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Szkoła Językowa

Szkoła Językowa
Szkoła Języków Obcych Akcent z Poznania posiada bogatą tradycję działając już od roku 1987. Nasza szkoła proponuje duży wybór kursów językowych. Prowadzimy kursy języka niemieckiego, angielskiego, francuskiego, rosyjskiego, włoskiego, hiszpańskiego, norweskiego, szwedzkiego oraz portugalskiego. Oferta naszej szkoły zawiera kursy dedykowane osobom w różnym wieku. kursy językowe prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów na zróżnicowanych etapach zaawansowania. Istnieje możliwość wyboru wielkości grupy. Nauka prowadzony jest w przyjaznej atmosferze i przy użyciu ciekawych materiałów a także sprzętu multimedialnego. Oferujemy rozmaite metody nauczania, jak również kursy językowe dla firm oraz instytucji.
http://www.akcent-poznan.com.pl/
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt