Recenzje
Korepetycje z języka polskiego. Korepetycje
https://doszwecji.pl/gamla-stan/. Gamla stan
https://aktinet.pl/w-jakiej-temperaturze-nalezy-wprowadzic-paproc-bostonska-do-srodka/. W jakiej temperaturze należy wprowadzić paproć bostońską do środka?

Wyszukaj stronę        

Angielski


Kursy językowe Warszawa

Kursy językowe Warszawa
DIALOG Language Services to firma działająca na rynku usług językowych. Jesteśmy prężnie rozwijająca się firmą a naszą celem jest dostarczenie najwyższej jakości usług szkoleniowych oraz tłumaczeniowych. DIALOG Language Services ma do zaoferowania kursy z dojazdem jak i również stacjonarne w siedzibie na warszawskim Targówku. W naszej ofercie odnajdą Państwo kursy Angielskiego, Francuskiego, Hiszpańskiego, Niemieckiego oraz Rosyjskiego. Dla klientów korporacyjnych zapewniamy całościowe usługi językowe: prowadzenie korespondencji, kursy, proofreading a także wysokiej jakości tłumaczenia. Współdziałamy z Akademickimi Inkubatorami Przedsiębiorczości, jesteśmy profesjonalistami z doświadczeniem - DIALOG Language Services. Zapraszamy serdecznie.
http://www.dialog-ls.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Angielski skutecznie

Angielski skutecznie
Lekcji w systemie home english udzielamy od 2009 roku. Naszych lektorów cechuje profesjonalizm, kreatywność, a także znajomość najnowszych metod nauczania, dzięki czemu nasze lekcje są niezwykle efektywne. Wszystko czego potrzebuje uczeń do rozpoczęcia nauki to chęci i trochę czasu. Zapewniamy wszystkie potrzebne materiały, które są Państwu wysyłane drogą mailową, aby w trakcie lekcji mieli je Państwo przed sobą.
http://home-english.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Tłumaczenia angielski polski tanio

Tłumaczenia angielski polski tanio
Oferujemy najniższe ceny na rynku. Nowi i stali Klienci mogą liczyć na rabaty oraz zniżki. Wszystko to przy zachowaniu najwyższej jakości usług. Brak ukrytych kosztów. W błyskawicznym tempie odpowiadamy na wszelkie pytania oraz udzielamy niezbędnych informacji. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, e-mailowego lub poprzez formularz kontaktowy. Tłumaczymy już od ponad 5 lat.
http://i-english.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Czasy angielskie

Czasy angielskie
Strona poświęcona jest tematyce czasów angielskich. Są w niej podane zasady tworzenia czasów, określniki czasów oraz zastosowania wraz z przykładami. Strona posiada też ćwiczenia na czasy angielskie.
http://czasy-angielskie.blogspot.com/
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt