Recenzje
https://aktinet.pl/jaki-procent-stanowi-11-z-20/. Jaki procent stanowi 11 z 20?
https://herbcio.pl. Zioła na nerki
forum programistyczne. Zapraszamy na forum programistyczne (534) , najdziesz tutaj wiele informacji na temat programowania.

Wyszukaj stronę        

Fitnesswellness dla firm wrocław

wellness dla firm wrocław
Zaplanujmy sesje wellness dla pracowników Twojej firmy i wspólnie zadbajmy o ich zdrowie, świetne samopoczucie oraz pewność siebie. Dlaczego warto? Wellness korporacyjny w ramach krótkich przerw od pracy nie jest korzyścią wyłącznie dla pracowników. Beneficjentem jest także pracodawca. Dlaczego? Regularne sesje ćwiczeń pozwalają: obniżyć koszty opieki zdrowotnej o 26% zmniejszyć liczbę dni chorobowych o 28% zmniejszyć roszczenia z tytułu rekompensat pracowniczych i zarządzania niepełnosprawnością o 30% pozytywnie wpłynąć na markę firmy, jako pracodawcy - employer branding.
http://well-done.co
Zgłoś nie działający link/spam


Trenażer pozwala na trening refleksu

Trenażer pozwala na trening refleksu
Na, naszym rynku jest już dostępny symulator refleksu Simflex trzeciej generacji. Jest to maszyna o niezliczonych możliwościach dopasowania treningu do potrzeb zawodnika. Trening refleksu pozwala na rozgrywkę dla wszystkich zawodników niezależnie od warunków fizycznych. Nowa możliwość ustawienia przycisków pozwala na szybkie dopasowanie Simflexa do wzrosku. Trenażer refleksu posiada opcję wyświetlania tej samej mapy przycisków by ćwiczyć zawodników w jednakowych warunkach gry. Opcja ta przydaje się w czasie testów zawodników, rekrutacjach, zawodach.
http://www.refleksomierz.pl
Zgłoś nie działający link/spam


ćwiczenia na płaski brzuch

ćwiczenia na płaski brzuch
Najskuteczniejsze ćwiczenia na brzuch, dieta oraz najlepsze suplementy na 6 pak. Najlepszy trening na mięśnie. Jak wyrzeźbić brzuch i uzyskać sześciopak Najskuteczniejsze ćwiczenia na brzuch. Nie wiesz jak schudnąć z brzucha i uzyskać ładną sylwetkę? Dzięki tej stronie dowiesz się jak wyrzeźbić brzuch. Otrzymasz wszystkie niezbędne informacje do tego, aby skutecznie uzyskać płaski brzuch i uzyskać rzeźbę. Poznaj zasady, jakich należy się trzymać, aby osiągnąć cel.
http://super-brzuch.pl
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt