Recenzje
https://aktinet.pl/gdzie-strumien-wplywa-do-jeziora-lub-oceanu/. Gdzie strumień wpływa do jeziora lub oceanu?
Co oznaczają geny?. Jakie są znane wyjątki od kodu genetycznego?
https://aktinet.pl/jaki-procent-z-50-stanowi-liczba-14/. Jaki procent z 50 stanowi liczba 14?

Wyszukaj stronę        

Fitness


Sprzęt Fitness

Sprzęt Fitness
Nowoczesny sprzęt do ćwiczeń, jaki zaprojektowany oraz wytwarzany jest przez firmę Impulsefitness pomoże Ci odnieść sukces w odchudzaniu i konstruowaniu wspaniałej figury i formy fizycznej. Bieżnie, rowery stacjonarne i pozostałe sprzęty do ćwiczeń od szeregu lat stanowią podstawę wyposażenia klubów fitness i siłowni. Dziś również Ty możesz zakupić sobie sprzęt, jakiego używają najlepsi kulturyści w swych siłowniach. Miło nam zaprosić serdecznie do skontaktowania się z nami a przedstawimy Państwu dokładnie naszą ofertę.
http://impulsefitness.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Klub ProActiv - Andrzej Supron

Klub ProActiv - Andrzej Supron
ProActiv - fitness klub Warszawa. Klub fitness i siłownia Andrzeja Suprona. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem siłowym i kardio. Treningi ustalane są przez doświadczoną kadrę trenerską, dobierane do potrzeb i wymagań klienta. Szeroki wybór zajęć fitness pomaga budować smukłą sylwetkę i poprawia wydolność organizmu. Oferta zawiera m.in. ABT, BODY TONING, TBC, HI LOW, STEP, STEP&SCULPT, POWER CIRCUIT, CIRCUIT, DANCE AEROBIC i jako specjalny dodatek PILATES. W klubie znajdziecie Państwo również saunę, solarium i vacum jet zapewniające relaks po ciężkim treningu. Pomożemy poprawić kondycję i zadbamy o Wasze dobre samopoczucie.
http://www.proactiv.warszawa.pl
Zgłoś nie działający link/spam

LepszaJa.pl - blog związany z sportem, urodą oraz modą

LepszaJa.pl - blog związany z sportem, urodą oraz modą
Blog prowadzony przez dwie dziewczyny. Jedna z nich porusza tematy związane ze sportem oraz modą. Dzięki swojej wytrwałości schudła ponad 15 kilogramów. Natomiast druga dziewczyna zajmuje się tematami związanymi z urodą głównie wizażem. Razem tworzą niesamowity duet gdzie każda kobieta znajdzie coś dla siebie.
http://lepszaja.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Fitness Music Polska

Fitness Music Polska
FITNESS MUSIC POLSKA wymyśliłam z nieustającej potrzeby rozwijania siebie jako instruktor fitness. Po latach doświadczeń postawiłam na współpracę z największym producentem profesjonalnej muzyki do aerobiku POWER MUSIC. Naszymi atrybutemi są muzyka do aerobiku , muzyka do fitness , yoga , cycling
http://fitnessmusic.com.pl/
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt