Recenzje
https://doszwecji.pl/miasto-linkoping/. Szwedzkie miasto Linköping}
https://aktinet.pl/ile-lat-oznaczaja-cztery-lata-a-ile-siedem-lat/. Ile lat oznaczają cztery lata, a ile siedem lat?
Busy dania polska. Busy dania polska (213)

Wyszukaj stronę        

Fitness


Sprzęt Fitness

Sprzęt Fitness
Nowoczesny sprzęt do ćwiczeń, jaki zaprojektowany oraz wytwarzany jest przez firmę Impulsefitness pomoże Ci odnieść sukces w odchudzaniu i konstruowaniu wspaniałej figury i formy fizycznej. Bieżnie, rowery stacjonarne i pozostałe sprzęty do ćwiczeń od szeregu lat stanowią podstawę wyposażenia klubów fitness i siłowni. Dziś również Ty możesz zakupić sobie sprzęt, jakiego używają najlepsi kulturyści w swych siłowniach. Miło nam zaprosić serdecznie do skontaktowania się z nami a przedstawimy Państwu dokładnie naszą ofertę.
http://impulsefitness.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Klub ProActiv - Andrzej Supron

Klub ProActiv - Andrzej Supron
ProActiv - fitness klub Warszawa. Klub fitness i siłownia Andrzeja Suprona. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem siłowym i kardio. Treningi ustalane są przez doświadczoną kadrę trenerską, dobierane do potrzeb i wymagań klienta. Szeroki wybór zajęć fitness pomaga budować smukłą sylwetkę i poprawia wydolność organizmu. Oferta zawiera m.in. ABT, BODY TONING, TBC, HI LOW, STEP, STEP&SCULPT, POWER CIRCUIT, CIRCUIT, DANCE AEROBIC i jako specjalny dodatek PILATES. W klubie znajdziecie Państwo również saunę, solarium i vacum jet zapewniające relaks po ciężkim treningu. Pomożemy poprawić kondycję i zadbamy o Wasze dobre samopoczucie.
http://www.proactiv.warszawa.pl
Zgłoś nie działający link/spam

LepszaJa.pl - blog związany z sportem, urodą oraz modą

LepszaJa.pl - blog związany z sportem, urodą oraz modą
Blog prowadzony przez dwie dziewczyny. Jedna z nich porusza tematy związane ze sportem oraz modą. Dzięki swojej wytrwałości schudła ponad 15 kilogramów. Natomiast druga dziewczyna zajmuje się tematami związanymi z urodą głównie wizażem. Razem tworzą niesamowity duet gdzie każda kobieta znajdzie coś dla siebie.
http://lepszaja.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Fitness Music Polska

Fitness Music Polska
FITNESS MUSIC POLSKA wymyśliłam z nieustającej potrzeby rozwijania siebie jako instruktor fitness. Po latach doświadczeń postawiłam na współpracę z największym producentem profesjonalnej muzyki do aerobiku POWER MUSIC. Naszymi atrybutemi są muzyka do aerobiku , muzyka do fitness , yoga , cycling
http://fitnessmusic.com.pl/
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt