Recenzje
Busy polska dania. Busy polska dania (143)
Jak powstaje dwutlenek węgla w reakcji spalania?. Jak bada się wodór?
Czy można przyjąć chrzest w wieku 17 lat?. Jak nastolatek może zostać katolikiem?

Wyszukaj stronę        

Fitness


Sklep Sportowy Live Sport

Sklep Sportowy Live Sport
Specjalizujemy się w handlu artykułami sportowymi, turystycznymi, odżywkami dla sportowców oraz trofeami sportowymi. Dzięki naszej solidności zyskujemy nowych klientów oraz staramy się by w naszym sklepie dostępne były takie Marki jak: BABOLAT, ADIDAS, NIKE, PUMA, REEBOK, HUMMEL, MIKASA, SELECT, MOLTEN, OLIMP, VITAL MAX, HI- TEC, WEIDER, STIGA, HARROWS.Wsłuchując się w potrzeby naszych Klientów i stale zdobywając nowe doświadczenia zapewniamy najwyższy poziom obsługi, atrakcyjne ceny i krótkie terminy realizacji zamówień. Dzięki odpowiedniej organizacji pracy i wykorzystaniu nowoczesnych technologii nasi Klienci mają stały i łatwy dostęp do aktualnej, codziennie poszerzanej oferty.
http://www.livesport.net.pl
Zgłoś nie działający link/spam

odżywki Wadowice

odżywki Wadowice
Odzywki-Wadowice sklep internetowy oferujący odżywki oraz suplementy diety najlepszych marek (m.in. Olimp, Dymatize, Universal): odżywki białkowe, odżywki węglowodanowe, kreatyna, stak kreatynowy, HMB, l-karnityna, Zma, tribulus. Najlepsze odżywki renomowanych firm w bardzo atrakcyjnych cenach.
http://www.odzywki-wadowice.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Sprzęt fitness

Sprzęt fitness
Każdy z nas powinien dbać o formę i zdrowie własnego organizmu. W dzisiejszych czasach jest to bardzo trudne - jesteśmy zabiegani, odżywiamy się szybko i niezdrowo, a dodatkowo nie mamy czasu nawet na siłownię. W takim wypadku najlepiej ćwiczyć w domu, a w tym pomożemy już my.
http://www.unicornsports.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Delfin Wellness

Delfin Wellness
Klub Delfin Wellness położony jest na ponad dwóch hektarach pięknego parku w Józefowie, będącego prawdziwą oazą zdrowego wypoczynku. Dzięki powstałej na terenie Klubu infrastrukturze Delfin Wellness zapewnia idealne warunki do organizacji wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych.
http://www.delfin-wellness.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Trening i Fitness

 Trening i Fitness
Wszystkim osobom chcącym trenować w sposób profesjonalny i zdrowy, chcemy polecić nasze usługi trenerskie. Opracowujemy profesjonalne plany treningowe dostosowane do kondycji i warunków zdrowotnych, każdego ćwiczącego. Tak, by tworzone przez nas plany treningowe były w optymalny sposób wydajne - każdy zalecany przez nas trening jest poprzedzony odpowiednimi badaniami lekarskimi i testami sprawnościowymi.
http://www.trening.waw.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt