Recenzje
Ile lat temu minął rok 1986?. Czy Beyonce jest milenialsem?
Haft komputerowy Łódź. Haft komputerowy Łódź (285) , profesjonalne hafty, nadruki na odzieży. Zapraszamy.
https://aktinet.pl/jaki-procent-z-50-stanowi-liczba-14/. Jaki procent z 50 stanowi liczba 14?

Wyszukaj stronę        

Fitness


Indywidualny Trening Ania Matusik

Indywidualny Trening Ania Matusik
Ania Matusik to trener osobisty, który prowadzi zajęcia na terenie Warszawy i okolic. Od wielu lat sport jest dla mnie pasją, a ćwiczenie wyzwaniem i pokonywaniem słabości. Praca trenera personalnego to ogromna odpowiedzialność i wielki kredyt zaufania ze strony klienta. Najważniejszy oraz decydujący etap przy zainicjowaniu współpracy, to zidentyfikowanie wszelkich oczekiwań klienta, zidentyfikowanie nawyków żywieniowych i dotychczasowego stanu zdrowia. Potem proponowany jest zaadaptowany do potrzeb plus możliwości klienta program treningowy co więcej nienagannie skomponowana i zbilansowana dieta.
http://aniamatusik.pl/
Zgłoś nie działający link/spam


fitness Warszawa Śródmieście

fitness Warszawa Śródmieście
Serdecznie zapraszamy Panie na półtoragodzinne zajęcia dynamiczno-statyczne stabilizujące kręgosłup, poprawiające kondycję fizyczną, które zalecamy trzy razy w tygodniu. Wystarczy wziąć: wygodne ubranie, buty sportowe na zmianę, ręcznik, napój niegazowany lub izotoniczny i przyjść tu do nas na Górskiego 3 rozpocząć walkę o siebie, zapraszamy serdecznie, rezultaty gwarantowane. Klub Odnowa jest całodobowo ochraniany i monitorowany przez wyspecjalizowaną do tego celu firmę.
http://www.odnowa-odchudzanie-trening.pl
Zgłoś nie działający link/spam


Dieta na mase

Dieta na mase
Wciąż szukasz skutecznego sposobu, aby przybrać dodatkowych kilogramów i zamienić je w mięśnie? Podczas gdy większość chce chudnąć, ty masz odwrotny problem – potrzeba ci masy, masy i jeszcze raz masy? Receptę znajdziesz na stronie http://skutecznadietanamase.interkursy.pl. Sprawdzona, a przy tym bezpieczna dieta na mase sprawi, że już po kilku tygodniach poczujesz się bardziej pewny siebie, zyskasz na atrakcyjności w oczach kobiet, a jednocześnie poprawi się twoje samopoczucie i stan zdrowia. Strona w przystępnych słowach wyjaśnia, na czym polega skuteczna dieta na mase, a liczne fotografie i grafiki jeszcze lepiej obrazują efekty, które i ty możesz uzyskać. Wystarczy odrobina samozaparcia i chęć do pracy.
http://skutecznadietanamase.interkursy.pl
Zgłoś nie działający link/spam


KreativSport - fitness dla każdego

KreativSport - fitness dla każdego
Zajęcia z Zumba i Fitness w Lęborku. Nie czekaj, przyjdź już dzisiaj. Taniec, zabawa, aktywność fizyczna. Zapraszamy również na zajęcia z Nordic Walking w Lęborku. Chodzimy po lasach wokół Lęborka. Nie masz sprzętu? To nie problem. A jeśli potrzebujesz trening biegacza, znajdziesz go na KreativSport
http://www.kreativsport.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt