Recenzje
Zioła przeciwzapalne. Zioła na zapalenia
https://aktinet.pl/czym-roznia-sie-gatunki-zagrozone-od-zagrozonych/. Czym różnią się gatunki zagrożone od niezagrożonych?
https://aktinet.pl/czy-mozna-sadzic-cebulki-paproci-lisiej/. Czy można sadzić cebulki paproci lisiej?

Wyszukaj stronę        

Fitness


Fitness Piaseczno

Fitness Piaseczno
Nasza firma zajmuje się układaniem programów treningowych pod kątem indywidualnych potrzeb klienta. Trening osobisty składa się z wielu elementów. Trener udzielając fachowej pomocy koncentruje się na specyficznych potrzebach klienta, który pragnie osiągnąć sukces. Jego obecność podczas rozgrzewki jest bardzo istotna przed treningiem, nadzoruje on odpowiednie wykonywanie ćwiczeń przed treningiem oraz prawidłowe oddychanie.
http://www.rhfitness.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Aqua Aerobik w Warszawie

Aqua Aerobik w Warszawie
Zajęcia aqua aerobiku (gimnastyki w wodzie) polecane osobom z problemami kręgosłupa i stawów, idealne dla osób z nadwagą, skutecznie pomagają zwalczyć cellulitis, schudnąć i wymodelować sylwetkę. Zajęcia prowadzone na terenie całej Warszawy (Bemowo, Bielany, Centrum, Jelonki, Mokotów, Ochota, Piaseczno, Praga Płn, Stegny, Ursus, Wilanów). Rezerwacje pod nr tel. 022-671-03-40., biuro@figura.waw.pl
http://www.aquaaerobik.waw.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Nauka jogi Abhaya Wrocław - ashtanga joga, joga wg Iyengara

Nauka jogi Abhaya Wrocław - ashtanga joga, joga wg Iyengara
Ashtanga Vinyasa Joga - jest dynamiczną postacią jogi, kładącą akcent na vinyasach, czyli ruchu skoordynowanym z oddechem. Praktyka zawiera naukę podstawowej sekwencji dla astanga jogi: powitania słońca A i B, sukcesywnie przechodząc do pozycji stojących i siedzących. W czasie zajęć uwagę kieruje się na płynność przejść między asanami oraz miarowy, energetyzujący oddech. Nauka odbywa się w dynamicznym rytmie. Z racji wykonywania ustalonych asan ciało się wzmacnia i uelastycznia. W nowoczesnym świecie zachodnim joga jest w znacznym stopniu wykorzystywana głównie z powodu jej pożytecznych wartości dla zdrowia: kręgosłupa, systemu nerwowego, gruczołów i organów wewnętrznych.
http://www.abhaya.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Abhaya Wrocław - Szkoła astanga vinyasa jogi oraz jogi metodą Iyengara

Abhaya Wrocław - Szkoła astanga vinyasa jogi oraz jogi metodą Iyengara
Podczas nauki jogi w naszej szkole możesz praktykować jogę dwoma różnymi podejściami: hatha joga wg Iyengara oraz astanga vinyasa joga wedle nauk Pattabhi Joisa. Prowadzimy kursy dla początkujących i zaawansowanych. Wskutek praktykowania ustalonych asan sylwetka się wzmacnia i uelastycznia. We współczesnym świecie zachodnim joga jest w szerokim zakresie stosowana zwłaszcza z powodu jej realnych zalet dla zdrowia: kręgosłupa, systemu nerwowego, gruczołów i organów wewnętrznych. Ćwiczenie jogi pomaga odnawiać stabilność mięśni, pogłębia oddech i czyni go lżejszym, usuwa wyczerpanie i łagodząco oddziałuje na emocje, co w konsekwencji uspokaja umysł.
http://www.abhaya.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt