Recenzje
https://herbcio.pl. Zioła na lęki
https://aktinet.pl/czy-5-godzin-snu-jest-w-porzadku/. Czy 5 godzin snu jest w porządku?
Co masz na myśli, mówiąc o XVII wieku?. Kiedy rozpoczął się XV wiek?

Wyszukaj stronę        

Sporty wodneBasen sportowy

Basen sportowy
Jesteśmy największym kompleksem basenów w Polsce. To doskonałe miejsce dla tych, którzy aktywnie uprawiają sport jak również dla tych, którzy mają ochotę na chwilę odprężenia. W naszym kompleksie, który działa 12 miesięcy w roku skorzystać można nie tylko z przyzwoicie urządzonych basenów sportowych, ale również z szeregu urozmaiceń znajdujących się w Aquaparku. Tu w otoczeniu egzotycznej zieleni, przypominającej las tropikalny masz możliwość nie tylko stawić czoła napierającym falom, ale również doświadczyć emocji szybkiego i zakręconego zjazdu ze zjeżdżalni.
http://www.termymaltanskie.com.pl/baseny-sportowe/informacje/
Zgłoś nie działający link/spam


WakeCamp - Wakeboarding

WakeCamp - Wakeboarding
WakeCamp jest firmą zajmującą się organizacją kursów oraz obozów wakeboardowych na najpopularniejszych wakecampach w Polsce i na Świecie. Sport ten zyskuje bardzo szybko popularność. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem wyjazdów na najlepsze parki wodne na Świecie. Zapewniamy kompleksową organizację, poczawszy od zakwaterowania po wypożyczenie sprzętu i wyżywienie. Oferta skierowana jest zarówno dla młodszych jak i starszych uczestników. Grupy wyjazdowe tworzone są według umiejęności. W ofercie szkółki, kursy oraz wyjazdy wakeboardowe.
http://wakecamp.pl
Zgłoś nie działający link/spam


splywy kajakowe brda

splywy kajakowe brda
Spływy kajakowe to jeden z najatrakcyjniejszych form aktywnej turystyki oraz sposobów na spędzanie wolnego czasu. Każdy spływ stanowi kolejny etap wędrówki przez nieznane dotąd obszary. Mamy niezwykłą możliwość bliskiego obcowania z naturą. Przeżywamy mnóstwo przygód, które zapadają na długie lata w pamięci. Lekki wysiłek przy wiosłowaniu i pokonane kilometry są źródłem frajdy i ogromnej satysfakcji. Nasza oferta skierowana jest zarówno do doświadczonych kajakarzy, jak i tych początkujących osób, które pragną wynająć kajaki na spływ Brda,Wielkim Kanałem Brdy lub inną z pobliskich rzek.
http://www.brda.az.pl
Zgłoś nie działający link/spam


kajaki brda

kajaki brda
Oferujemy spływy kajakowe wraz z ich pełną organizacją na wielu spośród rzek Pomorza oraz na Kaszubach. Spotkać nas można w Borach Tucholskich w uroczej miejscowości Swornegacie leżącej nad piękną rzeką Brdą. Organizowane przez nas spływy kajakowe dostępne są w dwóch wariantach: - spływy kilkugodzinne - spływy kilkudniowe Spływy kajakowe kilkugodzinne dostępne są między innymi po następujących rzekach: Brda, Chocina oraz Zbrzyca, natomiast spływy kilkudniowe: Brda, Wda, Słupia, Łupawa, Piława
http://www.kajaki-kaszuby.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt