Recenzje
https://aktinet.pl/dlaczego-wazne-jest-zrozumienie-struktury-i-funkcji-komorki/. Dlaczego ważne jest zrozumienie struktury i funkcji komórki?
https://doszwecji.pl/szwedzki-system-szkolnictwa/. Przedszkole w Szwecji
https://aktinet.pl/co-oznacza-termin-bezposrednio-zwiazany-z/. Co oznacza termin "bezpośrednio związany z"?

Wyszukaj stronę        

Sporty wodne


triathlon

triathlon
Radków Triathlon Cup 2012 - Mistrzostwa Polski w triathlonie na dystansie długim. Największa impreza triathlonowa w Polsce. Idealne miejsce na debiut jak i rywalizację z profesjonalistami. Malowniczy Radków już stał się polską stolicą triathlonu. Witamy w Świecie Triathlonu! Na starcie triathlonu w Radkowie co roku występują najlepsi polscy triathloniści i triathlonistki. W tym roku organizatorzy przewidzieli wiele ciekawych atrakcji dla zawodników i kibiców. Wysoka pula nagród finansowych i rzeczowych na zawody ściągnęła również wielu zawodników z Rosji, Ukrainy i Czech.
http://www.prtriathlon.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Skimboard, wakeboarding i kitesurfing - szkolenia i kursy

Skimboard, wakeboarding i kitesurfing - szkolenia i kursy
Szkolenia i kursy: kitesurfing, skimboard, wakeboarding organizowane przez profesjonalistów! Zapraszamy do szkoły sportów ekstremalnych Eh School. Organizujemy obozy dla dzieci i wyjazdy integracyjne dla firm, grup zorganizowanych, oraz osób indywidualnych.
http://www.ehschool.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Skimbord

Skimbord
Skimboard to sport wodny, który polega na ślizganiu się po kilkucentymetrowej wodzie. Początki tego sportu miały miejsce w Laguna Beach w dwudziestych latach dziewiętnastego wieku. W Polsce Skim znany jest od 2003 roku. Z każdym rokiem Skimbord staje się coraz bardziej zauważalny. Skim od surfingu odróżnia to, że rozpoczyna się na plaży. Podczas biegu rzuca się deskę na płytką wodę lub rzucamy na wodę, oczekując na dużą falę. W trakcie ślizgania wykonywać można różnorodne triki. Koszt dobrej deski to min. 250 złotych. Ważne jest to, abyśmy kupili sprzęt dobrej jakości, np. Pakalolo. Wypróbuj jazdę na Skimboardingu!
http://www.surfstore.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Nauka plywania Konin

Nauka plywania Konin
Nauka pływania dla dzieci i dorosłych. Nigdy nie jest za późno by nauczyć się tej tak ważnej umiejętności lub po prostu doszlifować swój styl pływania. Wygodne elastyczne godziny zajęć. Serdecznie zapraszam. Promocja świąteczna.
http://www.naukaplywania.konin.pro
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt