Recenzje
https://herbcio.pl/jak-uprawiac-rumianek-w-doniczkach/. Rumianek
https://aktinet.pl/kiedy-ta-magma-wznosi-sie-i-oddzialuje-z-lezaca-nad-nia-skorupa-kontynentalna-jaka-zmiana-zachodzi-w-skladzie-magmy/. Kiedy ta magma wznosi się i oddziałuje z leżącą nad nią skorupą kontynentalną, jaka zmiana zachodzi w składzie magmy?
https://polska-dania.pl. https://polska-dania.pl (233)

Wyszukaj stronę        

Sporty walki


Blackbelt - akcesoria do sztuk walki

Blackbelt - akcesoria do sztuk walki
Sklep internetowy oferujący wszystko co jest potrzebne osobom trenującym sztuki i sporty walki, poczynając od odzieży i obuwia sportowego, poprzez różnego rodzaju ochraniacze niezbędne do trenowania sportów kontaktowych, sprzęt, broń i akcesoria wykorzystywane podczas treningu, aż po pamiątki i gadżety związane ze sztukami walki. W doborze towaru wykorzystujemy nasze doświadczenie w sztukach walki, ponieważ trenowaliśmy różne ich odmiany przez wiele lat, dzięki czemu potrafimy dokonać wyboru najodpowiedniejszych produktów z dostępnych na rynku.
http://www.blackbelt.waw.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Klub Sztuk Walki SIDEKICK

Klub Sztuk Walki SIDEKICK
Strona warszawskiego Klubu Sztuk Walki SIDEKICK, oferującego zajęcia z kick-boxingu z elementami muay thai – dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapraszamy wszystkich: kobiety i mężczyzn; dzieci, młodzież i dorosłych; pragnących trenować rekreacyjnie i chcących osiągać sukcesy w zawodach sportowych; początkujących i zaawansowanych. Prowadzimy zajęcia z walki sportowej (semi contact, light contact, full contact, low kick, muay thai, pointfighting) i samoobrony.
http://www.sidekick.waw.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Techniki walki - charakterystyka

Techniki walki - charakterystyka
Sztuki walki i ich specyfikacje. Istnieje bardzo dużo technik walki i samoobrony. Wybór konkretnego stylu powinien być poprzedzony wnikliwą analizą co chcemy osiągnąć. Serwis przybliża zalety i wady każdego stylu. Osoba, która zdecyduje się na regularne treningi, może spodziewać się poprawy swojego samopoczucia, zdrowia oraz jakości swojego życia.
http://www.sztukiwalki.atek.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Sklep z akcesoriami do sztuk walki

Sklep z akcesoriami do sztuk walki
Oferujemy szeroki wybór akcesoriów do sztuk walki. W naszej ofercie mamy stroje: judogi, karategi, keikogi, hakama, stoje ninja oraz uniformy do kung fu. Poza strojami posiadamy broń treningową: katany ostre i tępe(iaito), broń do szermierki europejskiej(rapier, szpada, miecze, szable), bokeny oraz inną broń do dalekowschodnich sztuk walki sai, tonfa, shinai, kama, kusarigama, manriki kusari i wiele innych. Poza wyżej wymienionymi można u nas znaleźć różne przyrządy treningowe służące do rozciągania lub wzmocnienia mięśni.
http://sztukiwalki.goods.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt