Recenzje
Korepetycje z języka polskiego - Katowice. Korepetycje z języka polskiego - Katowice (113)
Zioła moczopędne. Zioła na układ moczowy
https://aktinet.pl/jak-powstaja-tereny-zalewowe-i-waly-przeciwpowodziowe/. Jak powstają tereny zalewowe i wały przeciwpowodziowe?

Wyszukaj stronę        

Sporty walki


Boks Poznan

Boks Poznan
Klub pięściarski z Wielkopolski proponuje zajęcia bokserskie z młodzieżą z całej Wielkopolski. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalną grupę szkoleniową. Klub ma wielu utytułowanych wychowanków, którzy zdobywają tytuły na różnego rodzaju zawodach. Klub to także oferta sponsorska. Państwa firma może być reklamowana w dużym zakresie, poprzez: umieszczenie loga firmowego na macie ringu, umieszczenie loga firmowego na strojach zawodników.
http://www.pkb-poznan.pl
Zgłoś nie działający link/spam

CKF Bielany - sztuki walki warszawa

CKF Bielany - sztuki walki warszawa
Centrum Kultury Fizycznej Bielany zaprasza na aktywne spędzenie czasu. U nas znajdziesz wszystko w jednym miejscu: siłownia, klub fitness, nauczysz się sztuk walki, a także karate. Zajęcia są dla wszystkich nie zależnie od wieku, dla najmłodszych i dla starszych. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na wybrane zajęcia.
http://www.ckf-bielany.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Bielski Klub Karate KIME - Bielsko-Biała

Bielski Klub Karate KIME - Bielsko-Biała
Jesteśmy klubem karate. Zrzeszamy zapaleńców dla których pasją jest KARATE. Spotykamy się razem aby wspólnie ćwiczyć i podnosić swoje umiejętności. Zapraszamy wszystkich chętnych na nasze treningi.
http://www.karate.bielsko.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Akademia Karate Poznań

Akademia Karate Poznań
Akademia Karate jest programem skierowanym dla dzieci od lat 4. Treningi odbywają się z podziałem na grupy przedszkolną i szkolną oraz w zależności od umiejętności na początkującą, średniozaawansowaną i zaawansowaną.
http://akademiakarate.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Head - sklep internetowy

Head - sklep internetowy
Witamy w sklepie internetowym Elits z akcesoriami, sprzętem oraz odzieża do ekstremalnych i elitarnych sportów. Jeśli pakowanie się przed podróżą kojarzy Ci się z największym koszmarem, teraz możesz to zmienić. Pojemne walizki na kółkach, pokrowce, plecaki, torby, kosmetyczki i wiele innych produktów umili Ci każdą wycieczkę. Olbrzymi wybór gogliKiedy na stoku prószy śnieg, gogle stają się najlepszym przyjacielem każdego maniaka sportów zimowych. Dlatego warto zaopatrzyć się w ten lekki, kolorowy i chroniący oczy dodatek! Ciepłe czapkiW naszej ofercie znajdziesz ponad 500 modeli czapek. W swym asortymencie posiadamy zarówno praktyczne czapki do uprawiania sportów zimowych jak i wszystkie rodzaje najmodniejszych czapek zimowych.
http://elits.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt