Recenzje
Pisanie prac z logistyki. Pisanie prac z logistyki (122)
https://doszwecji.pl/swiadczenia-pracownicze-w-szwecji/. Świadczenia pracownicze w Szwecji
Drukowanie tkanin . Drukowanie tkanin (612)

Wyszukaj stronę        

Sporty walki


Katowicki Klub Sportowy "Karate"

Katowicki Klub Sportowy "Karate"
Katowicki Klub Sportowy "Karate" zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych na zajęcia karate prowadzone przez 5-krotnego mistrza Europy Tomasza Najducha. Jeśli chcesz poprawić kondycję, zrelaksować umysł i poćwiczyć swój charakter zajęcia karate są idealne dla ciebie.
http://kkskarate.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Spływy kajakowe Tanew

Spływy kajakowe Tanew
Spływy kajakowe Tanew, Pisklaki. Jesteśmy firmą która zajmuje sie wypożyczaniem kajaków. To miłe i aktywne spędzanie wolnego czasu z rodziną lub przyjaciółmi na wodzie otoczonej przepięknymi krajobrazami i widokami. Tanew to jedna z najpiękniejszych rzek w Polsce, dlatego spływy kajakowe po rzece Tanew to niezapomniane przeżycia. Tel 696 036 147. Wypożyczając u nas kajak płacisz za odcinek wybranej trasy a nie za czas spływu; masz go na cały dzień, możesz robić postoje (grill, kąpiel, opalanie itp.) i cieszyć się urokami Roztocza; czas spływu / h podany orientacyjnie ( bardzo wolne spływy praktycznie bez wiosłowania)
http://www.splywytanew.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Taekwondo

Taekwondo
Witamy w serwisie w całości poświęconemu Taekwondo. Jeżeli nie sptkałeś się wcześniej z nazwą Taekwondo, na naszej stronie znajdziesz wszelkie potrzebne informacje na temat koreańskiej sztuki samoobrony jaką jest Taekwondo. Poznasz twórcę Taekwon-Do, historię, zasady jakim się ono kieruje, a także obejrzysz najbardziej niesamowite zdjęcia i filmy, dowiesz się jak trenować. Serdecznie zapraszamy na treningi. Zajęcia prowadzone przez młodą, ambitną i wykwalifikowaną kadrę.
http://www.taekwondo-ostrowiec.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Odzież sportowa Poznań

Odzież sportowa Poznań
Wszystkie artykuły, które ma w swojej ofercie uznany sklep sportowy Poznań ? SenseiShop tj. spodenki MMA wyróżniają się bardzo ciekawym wyglądem. W ofercie dla najmłodszych można odnaleźć karategi przeznaczone do treningów i na najróżniejszego rodzaju zawody. Szczególnie z myślą o sztukach walki została stworzona doskonała bielizna oddychająca ? rashguard. Jest ona przeznaczona zarówno dla pań, jak i panów. Posiada użyteczny krój, i jest uszyta jak na miarę. Rashguardy idealnie ochronią ciało, przez co dana osoba posiada zwiększoną wytrzymałość mięśni.
http://www.senseishop.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt