Recenzje
https://inter-esse.pl. Proponujemy https://inter-esse.pl (133) z języka polskiego w Katowicach.
https://doszwecji.pl/szwedzki-system-szkolnictwa/. Przedszkole w Szwecji
https://aktinet.pl/dlaczego-jest-to-taoizm-lub-taoizm/. Dlaczego jest to taoizm lub taoizm?

Wyszukaj stronę        

Przewodnik


przewodnik podróże

przewodnik podróże
Przewodnik po najważniejszych dla turystów miejscach świata. Sprawdź gdzie możesz polecieć na wakacje, który kraj jest miejscem idealnym dla Ciebie. Sprawdź przewodnik o Grecji, Francji, Hiszpanii, Włochach, Australii i wielu innych krajach.
http://cp-online.pl/pl/przewodnik
Zgłoś nie działający link/spam

Przewodnik po Grecji

Przewodnik po Grecji
Spełnij marzenia o niezapomnianych wczasach i wybierz się do Grecji. Pomoże Ci w tym nasza witryna internetowa, na której znajdziesz wiele informacji o tym przepięknym kraju. strona została pogrupowana na tematyczne działy, tak aby łatwo odnaleźć interesujące informacje. Całość została uporządkowana w sposób przejrzysty, a intuicyjne menu sprawia, że niezwykle prosto można poruszać się pomiędzy poszczególnymi stronami serwisu tylkogrecja.pl. Portal jest swoistym poradnikiem dla turystów, planujących wczasy w Grecji. Znajdują się tu opisy najpiękniejszych zabytków i atrakcji, a także historia greckich miejscowości.
http://www.tylkogrecja.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Madryt

Madryt
Portal kierowany jest do wszystkich turystów zainteresowanych wyjazdem do Madrytu. W szczegółowy sposób pokazano zabytki miasta i warte zobaczenia zaułki. Gruntownie przedstawiono rady dotyczące łączności w centrum jak również lotniska Barajas, dzięki czemu każdy będzie wiedział jak pomyślnie dotrzeć do stolicy Hiszpanii.
http://www.madrid.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Przewodnik po tanich liniach

Przewodnik po tanich liniach
Witryna poświęcona tematyce turystycznej. Można na stronach przeczytać o tym jak internet wkracza na pokład tanich linii. No i wreszcie same linie przewożące miliony pasażerów każdego roku. Im też poświęcamy kilka stron bo to tez burzliwe i ciekawe początki lotnictwa pasażerskiego na świecie.
http://tanie-latanie.biz
Zgłoś nie działający link/spam

Przewodnik po Warszawie. Robert Cymborski

Przewodnik po Warszawie. Robert Cymborski
Robert Cymborski - Przewodnik po Warszawie oferuje świetne wycieczki dla szkół, grup oraz osób prywatnych tel. 507 100 657 email: warsawguide@gmail.com. Jestem absolwentem studiów licencjackich w warszawskiej A.W.F., na kierunku Turystyka i Rekreacja oraz studiów magisterskich na Uniwersytecie Warszawskim, na kierunku Geografia Turystyczna. Prywatnie pasjonuję się historią co, w połączeniu z wykształceniem pozwala mi na rzetelne wykonywanie zadań związanych z przewodnictwem i pilotażem. Zachęcam do zapoznania się z proponowaną ofertą wycieczek po Warszawie.
http://www.warsawguide.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt