Recenzje
https://mebleproducenci.pl. https://mebleproducenci.pl (136)
Ile procent stanowi 12 z 48?. Jaki procent stanowi 76 z 95?
https://doszwecji.pl/malmo/. Malmö}

Wyszukaj stronę        

Taniec


Kursy tańca, szkoła tańca Warszawa

Kursy tańca, szkoła tańca Warszawa
Chcesz nauczyć się tańczyć? Czujesz, że taniec może okazać się Twoim ulubionym hobby? Serdecznie zapraszamy na zajęcia z tańca towarzyskiego, salsy, samby, gdzie profesjonalni instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem w przyjazny sposób pomogą Ci rozpocząć swoją przygodę z tańcem.
http://www.steps4salsa.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Szkola Tanca Londyn

Szkola Tanca Londyn
Taniec to nie tylko kroki, jest on pełen pasji, emocji i przede wszystkim dobrej zabawy. Taniec ślubny - Kurs tańca w Londynie dla każdego - indywidualna choreografia Szkola Tanca - Lekcje pierwszego tańca dla narzeczonych. Szkoła Tańca Londyn. Walc Angielski, Walc Viedeński, Tango, Foxtrot, Quickstep
http://www.voxtadance.co.uk
Zgłoś nie działający link/spam

Abballu - szkoła tańca w Szczecinie

Abballu - szkoła tańca w Szczecinie
Szczecińska szkoła tańca Abballu Dance Studio prowadzi kursy tańca dla młodzieży i dorosłych. W przyjemnej atmosferze nauczysz się tutaj salsy, bachaty, tanga argentyńskiego, hip hop'u, dancehall'u i wielu innych. W każdy piątek o godz 20 zapraszamy również na dwugodzinne bezpłatne practice'y salsowe. Możesz wtedy poćwiczyć poznane na zajęciach footworki oraz figury. Dwie sale z lustrami i profesjonalnym sprzętem audio o powierzchni 150 oraz 60 m2 są do Państwa dyspozycji, można je wynająć także na własny użytek. Nasza szkoła organizuje również imprezy taneczne w Szczecinie i okolicach. Serdecznie zapraszamy szczególnie na integracyjne wyjazdy weekendowe dla naszych kursantów i nie tylko.
http://www.abballu.pl
Zgłoś nie działający link/spam

buty do tańca

buty do tańca
Salon Artykułów Tanecznych w Olsztynie oferuje szeroki wybór butów do tańca towarzyskiego, butów treningowych, butów do tanga oraz akcesoriów tanecznych. U nas znajdziesz ofertę czołowych producentów obuwia tanecznego- do tańca towarzyskiego, ludowego, do tanga argentyńkiego, do baletu. Polecamy stroje do baletu , baletki odzież fitness i treningową dla dzieci i dorosłych. Sklep prowadzi sprzedaż przez internet oraz sprzedaż komisową. Profesjonalna obsługa, dogodna lokalizaca w D.H."JAKUB". Realizujemy zlecenia indywidualne na buty oraz stroje taneczne. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu od pon. do pt. w godz. 11-18. Polecamy buty w wersji ślubnej.
http://www.milonga.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt