Recenzje
https://aktinet.pl/czy-dyskryminacja-cenowa-jest-dobra-czy-zla/. Czy dyskryminacja cenowa jest dobra czy zła?
Apteki. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Apteki (451) medyczne.
Profesjonalne usługi remontowe Poznań. Profesjonalne usługi remontowe Poznań (436)

Wyszukaj stronę        

Taniec


Kursy tańca, szkoła tańca Warszawa

Kursy tańca, szkoła tańca Warszawa
Chcesz nauczyć się tańczyć? Czujesz, że taniec może okazać się Twoim ulubionym hobby? Serdecznie zapraszamy na zajęcia z tańca towarzyskiego, salsy, samby, gdzie profesjonalni instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem w przyjazny sposób pomogą Ci rozpocząć swoją przygodę z tańcem.
http://www.steps4salsa.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Szkola Tanca Londyn

Szkola Tanca Londyn
Taniec to nie tylko kroki, jest on pełen pasji, emocji i przede wszystkim dobrej zabawy. Taniec ślubny - Kurs tańca w Londynie dla każdego - indywidualna choreografia Szkola Tanca - Lekcje pierwszego tańca dla narzeczonych. Szkoła Tańca Londyn. Walc Angielski, Walc Viedeński, Tango, Foxtrot, Quickstep
http://www.voxtadance.co.uk
Zgłoś nie działający link/spam

Abballu - szkoła tańca w Szczecinie

Abballu - szkoła tańca w Szczecinie
Szczecińska szkoła tańca Abballu Dance Studio prowadzi kursy tańca dla młodzieży i dorosłych. W przyjemnej atmosferze nauczysz się tutaj salsy, bachaty, tanga argentyńskiego, hip hop'u, dancehall'u i wielu innych. W każdy piątek o godz 20 zapraszamy również na dwugodzinne bezpłatne practice'y salsowe. Możesz wtedy poćwiczyć poznane na zajęciach footworki oraz figury. Dwie sale z lustrami i profesjonalnym sprzętem audio o powierzchni 150 oraz 60 m2 są do Państwa dyspozycji, można je wynająć także na własny użytek. Nasza szkoła organizuje również imprezy taneczne w Szczecinie i okolicach. Serdecznie zapraszamy szczególnie na integracyjne wyjazdy weekendowe dla naszych kursantów i nie tylko.
http://www.abballu.pl
Zgłoś nie działający link/spam

buty do tańca

buty do tańca
Salon Artykułów Tanecznych w Olsztynie oferuje szeroki wybór butów do tańca towarzyskiego, butów treningowych, butów do tanga oraz akcesoriów tanecznych. U nas znajdziesz ofertę czołowych producentów obuwia tanecznego- do tańca towarzyskiego, ludowego, do tanga argentyńkiego, do baletu. Polecamy stroje do baletu , baletki odzież fitness i treningową dla dzieci i dorosłych. Sklep prowadzi sprzedaż przez internet oraz sprzedaż komisową. Profesjonalna obsługa, dogodna lokalizaca w D.H."JAKUB". Realizujemy zlecenia indywidualne na buty oraz stroje taneczne. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu od pon. do pt. w godz. 11-18. Polecamy buty w wersji ślubnej.
http://www.milonga.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt