Recenzje
https://aktinet.pl/czym-roznia-sie-gatunki-zagrozone-od-zagrozonych/. Czym różnią się gatunki zagrożone od niezagrożonych?
https://niemiec-bus.pl. https://niemiec-bus.pl (934)
https://aktinet.pl/obligacja-dyskontowa-bedzie-miala-ujemna-nominalna-stope-procentowa-kiedy/. Obligacja dyskontowa będzie miała ujemną nominalną stopę procentową, kiedy?

Wyszukaj stronę        

Taniec


Szkola Tanca Londyn Szkoła Tańca w Londynie

Szkola Tanca Londyn Szkoła Tańca w Londynie
Taniec to nie tylko kroki, jest on pełen pasji, emocji i przede wszystkim dobrej zabawy. Taniec ślubny - Kurs tańca w Londynie dla każdego - indywidualna choreografia Szkola Tanca - Lekcje pierwszego tańca dla narzeczonych. Szkoła Tańca Londyn. Walc Angielski, Walc Viedeński, Tango, Foxtrot, Quickstep Latin American Tańce Latynoamerykanskie Samba, Cha-Cha, Paso-Doble, Rumba Jive. Szkola Tanca w Londynie
http://www.szkolatanca-voxta.co.uk
Zgłoś nie działający link/spam

Teatr ognia Prometeusz

Teatr ognia Prometeusz
Teatr Ognia PROMETEUSZ to złożona z pięciu osób grupa cechująca się profesjonalizmem, kreatywnością i innowacyjnymi pomysłami. Członkowie naszej grupy, organizacją pokazów tańca z ogniem zajmują się już od 2003 roku. Rozwijając swoje umiejętności przez lata zdobyliśmy doświadczenie niezbędne do tworzenia widowisk na najwyższym poziomie. Podczas show pokazujemy wiele wyjątkowych układów i niebezpiecznych ewolucji, starając się wywrzeć jak największe wrażenie na widzach.
http://http://www.ludzieognia.pl//
Zgłoś nie działający link/spam

Portal taneczny

Portal taneczny
Nauka tańca przez internet online - bo przecież każdy tańczyć może! U nas znajdziesz każdy styl taneczny Hip Hop, Jazz, Salsa, Break Dance, Street Dance, Zumba. Taniec towarzyski, taniec nowoczesny, współczesny i inne. Jest to również baza informacji i artykułów na temat programów tanecznych You Can Dance Po Prostu Tańcz, Got To Dance Tylko Taniec.
http://www.tanczyc-chce.pl
Zgłoś nie działający link/spam


Skalski Dance School

Skalski Dance School
Nasza szkoła skupiła się na nauce Tańca Towarzyskiego, West Coast a także Swingu. Jesteśmy jednak otwarci na wiele pozostałych odmian tańca, takich odmian jak Taniec Nowoczesny, Hip Hop czy Breakdance. Nasza szkoła skupia uwagę nie tylko na kroki taneczne. W naszej szkole tańca w Krakowie nauczysz się odpowiedniej postawy, sposobu przemieszczania się, podstaw kierowania partnera i podążania za nim. Jeśli szukasz szkoły tańca w Krakowie, gdzie chciałbyś się nauczyć tańczyć, a nie tylko stawiać kroki, prezentowana szkoła zapewne jest dla Ciebie. Zapraszamy na witrynę www naszej szkoły i przeczytania wszystkich wiadomości.
http://www.skalskidance.pl
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt