Recenzje
https://www.slonecznaakademia.pl. https://www.slonecznaakademia.pl (339)
Ile masz lat, jeśli urodziłeś się w 1928 roku?. Ile miałbyś lat, gdybyś urodził się w 2000 roku?
https://doszwecji.pl/krotka-historia-flag-skandynawskich-i-nordyckich/. Flaga Szwecji

Wyszukaj stronę        

Domy drewniane


Stowarzyszenie Lubelskie Drewno - domy drewniane

Stowarzyszenie Lubelskie Drewno - domy drewniane
Stowarzyszenie Lubelskie Drewno Klaster w Lublinie powstało z myślą o lokalnych przedsiębiorcach. Skupia ponad 20 podmiotów zajmujących się branżą drzewną. W wyniku organizacji współpracy i wymiany między przedsiębiorstwami możemy zaoferować szeroki wachlarz usług: budowa domów drewnianych z bala i w systemie kanadyjskim, produkcja mebli, czy rękodzieło - to tylko niektóre przykłady realizowanych przez nas zamówień.
http://www.lubelskiedrewno.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Tarasy drewniane

Tarasy drewniane
Oferujemy kompleksowe wykonawstwo tarasów drewnianych oraz tarasów kompozytowych. Stosujemy różne gatunki drewna egzotycznego oraz nowoczesne systemy mocowań. Wykonujemy również tarasy z desek kompozytowych w systemie Twinson oraz tarasy z płytki tarasowej Hortus. Istnieje możliwość aranżacji tarasu oraz jego otoczenia. Oferujemy również projekt oraz montaż oświetlenia tarasowego. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na naszej stronie internetowej.
http://www.drewniane-tarasy.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

ogrody zimowe

ogrody zimowe
Obecnie modne są tematy związane z ekologią zwłaszcza w budownictwie. Do takich rozwiązań zalicza się domy z drewna. Są tańsze w budowie, cieplejsze, domy z drewna są po prostu trendy. Dużym wykonawcą domów jest Oko-Plast.pl. Są czołowym producentem ekologicznych rozwiązań na terenie polski południowej.
http://www.oko-plast.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Konstrukcje Drewniane - mądry wybór

Konstrukcje Drewniane - mądry wybór
Obszerne źródło wiedzy dotyczące konstrukcji drewnianych. Co to są konstrukcje drewniane i jakie sa ich cechy charakterystyczne? Co sprawia, że drewno jest świetnym artykułem budowlanym? Jak wygląda obróbka drewna? Co to są elementy prefabrykowane i gdzie się je stosuje? Jak ochronić drewno przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych? Czym różnią się bale pełne od półbali? Czym jest budownictwo szkieletowe? Dajemy odpowiedź na te a także wiele innych pytań na temat konstrukcji drewnianych.
http://www.konstrukcjedrewniane.info.pl
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 2 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt