Recenzje
druk cyfrowy na bawełnie. druk cyfrowy na tkaninach
busy dania polska. busy dania polska (517)
https://niemiec-bus.pl. https://niemiec-bus.pl (792)

Wyszukaj stronę        

Szkoły policealne


Gdańskie Szkoły Medyczne "Oświata-Lingwista"

Gdańskie Szkoły Medyczne "Oświata-Lingwista"
Oferujemy naukę na wielu kierunkach medycznych. Nauka trwa rok, 2 lata lub 2,5 roku w zależności od kierunku i odbywa się w trybie stacjonarnym, wieczorowym lub zaocznym. Absolwent po ukończeniu szkoły przystępuje nieodpłatnie do egzaminu państwowego potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.
http://www.szkolymedyczne.eu
Zgłoś nie działający link/spam


Asystent osoby niepełnosprawnej

Asystent osoby niepełnosprawnej
Wejdźcie na naszą stronę. Dzięki niej otrzymacie niezbędne informacja powiązane z naszą firmą - poczynając od poznania nas, przez misję istnienia, a skończywszy na informacjach, gdzie nas znajdziecie. Technik technologii żywności zajmuje się przygotowywaniem nowych produktów żywnościowych i technologii ich przygotowywania. Organizuje i nadzoruje produkcję żywności na powierzonym im odcinku produkcji. Zasady uczestnictwa w zajęciach dotyczą wszystkich kierunków policealnych szkół z uprawnieniami szkoły publicznej oraz w liceach i gimnazjach dla dorosłych.
http://www.ce7.pl
Zgłoś nie działający link/spam


Sukcesedukacja.pl

Sukcesedukacja.pl
Chcesz zdobyć dobry zawód podwyższyć swoje kwalifikacje? Szkoła policealna to szansa na rozwój. Nie wiesz jaka szkoła policealna będzie dla Ciebie najlepsza? Sukces edukacja to szkoła, która kształci w wielu zawodach. Zdobędziesz kwalifikacje jako higienistka stomatologiczna, technik usług kosmetycznych, opiekun medyczny. szkoła prowadzi także kursy i szkolenia w Katowicach i wielu innych większych miastach.
http://sukcesedukacja.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt