Recenzje
druk cyfrowy na bawełnie. druk cyfrowy na tkaninach
https://aktinet.pl/co-oznacza-4-20-w-serwisie-randkowym/. Co oznacza 4/20 w serwisie randkowym?
druk na materiale Textileprint. Profesjonalny druk na materiale Textileprint (880) . Najwyższa jakość, atrakcyjne ceny.

Wyszukaj stronę        

Rehabilitacja


Akson Rehabilitacja Lecznicza, Wrocław

Akson Rehabilitacja Lecznicza, Wrocław
Zakład Rehabilitacji Leczniczej w Urazach i Chorobach Kręgosłupa AKSON specjalizuje się w fizjoterapii w paraplegii i tetraplegii pourazowej oraz porażeń i niedowładów wynikających z chorób rdzenia kręgowego. Na podstawie badania klinicznego, testów czynnościowych oraz badań laboratoryjnych opracowywany jest indywidualny program leczenia. Sam ośrodek jest w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych.
http://www.aksonaxis.org.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Rehabilitacja Ortopedyczna Warszawa

Rehabilitacja Ortopedyczna Warszawa
Profesjonalna rehabilitacja i masaż z dojazdem oraz w gabinecie w Warszawie. Fizjomed tworzy zespół specjalistów zajmujących się leczeniem, rehabilitacją i odnową biologiczną osób indywidualnych oraz pracowników firm.
http://www.fizjomed.pl
Zgłoś nie działający link/spam

masaż kręgosłupa

masaż kręgosłupa
Serwis o fizjoterapii, rehabilitacji kursach i masażu. Znajdziecie w nim wszystkie informacje dotyczące fizjoterapii. W poszczególnych działach tematycznych znajdziecie informacje potrzebne do wykonania zabiegu, informacje o postępowaniu w przypadkach chorobowych i wiele innych. Założyliśmy forum medyczne a także sklep rehabilitacyjny
http://www.mscrehab.com
Zgłoś nie działający link/spam

sanatoria

sanatoria
A1Polska - rehabilitacja. Jeżeli interesują Cię ośrodki rehabilitacyjne nad morzem, sanatoria czy wczasy rehabilitacyjne. Pomożemy dokonać Ci trafnego wyboru. Ośrodek rehabilitacyjny, w którym turnusy rehabilitacyjne to czysta przyjemność. A1 Polska jest dynamicznie rozwijającą się firmą branży turnusów rehabilitacyjnych oraz szkoleń osób niepełnosprawnych w Polsce. Lata doświadczeń i ciągłe dążenie do doskonałości, obligują nas do ciągłej pracy nad ofertą i podnoszenia standardów jakości w obsłudze Klienta.
http://www.a1polska.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Sprzęt rehabilitacyjny

Sprzęt rehabilitacyjny
Nasza firma Juventas to doskonale działająca polska firma, która od około 10 lat oferuję sprzęt rehabilitacyjny klientom w całej Polsce. Stoły do masażu, kozetki, i wyposażenie szpitalne jak i gabinetowe to tylko kilka z pozycji znajdujących się w naszej ofercie. Długoletnie doświadczenie pozwoliło nam zbudować markę godną zaufania. Długie okresy gwarancyjne i przystępne ceny to tylko kilka rzeczy, które oferujemy naszym klientom. Posiadanie własnej produkcji umożliwiło nam wykonywać sprzęt rehabilitacyjny o niestandardowych gabarytach na specjalne życzenia klientów.
http://www.juventas-shop.pl
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt