Recenzje
Co jest mniejsze od centymetrów?. Jaka jest szerokość 2 cali?
https://aktinet.pl/235-za-godzine-to-ile-za-rok/. 23,5 za godzinę to ile za rok?
Jaka jest energia uwolniona w wyniku rozszczepienia 1 grama uranu?. Ile energii uwalnia się podczas spalania 1 kg węgla?

Wyszukaj stronę        

Testy


Narodowy Test Inteligencji

Narodowy Test Inteligencji
Doskonały serwis do zbadania swej inteligencji. Serwis Przeznaczony jest on do zbadania różnego rodzaju zdolności składających się na inteligencję. Bada między innymi szybkość procesów myślowych, zdolności werbalne, przestrzenne i rozumowanie logiczne. Test został skonstruowany dla osób w każdym wieku i z różnym poziomem wykształcenia. Obejmuje 40 pytań - zadań. Do każdego pytania proponowane są 3 odpowiedzi do wyboru, tylko 1 z nich jest prawidłowa. Pamiętaj, że im szybciej rozwiążesz test - tym lepiej.
http://narodowytestinteligencji.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Testy internetowe

Testy internetowe
TestyInternetowe.pl to serwis dla ludzi chcących przetestować swoją wiedzę w testach z kategorii takich jak np.Geografia,Sport czy Filmy.Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia swojej wiedzy.
http://testyinternetowe.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Testy GPS

Testy GPS
Urządzenia GPS są w dzisiejszych czasach bardzo popularne, jednak jak to zwykle bywa oprogramowanie może być napisane nie solidnie. Zawierać w sobie mnustwo błędów, co jest niedopuszczalne. Przecież nawet drobny błąd może nas kosztować wiele dodatkowej drogi i nerwów. Dlatego powstała nasza strona, testujemy urządzenia tak by nie było takich pomyłek, staramy się w ten sposób pomóc ludziom by kupowali sprawdzone nawigacje i bez problemu trafiali do wybranego punktu.
http://testy-gps.go.radom.pl/
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt