Recenzje
Gotowa praca magisterska. Szukasz pomocy? Gotowa praca magisterska (66) czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
https://polska-dania.pl. https://polska-dania.pl (296)
Haft komputerowy Łódź. Haft komputerowy Łódź (115) , profesjonalne hafty, nadruki na odzieży. Zapraszamy.

Wyszukaj stronę        

Zespół muzyczny Wrocław


Zespół muzyczny z Wrocławia

Zespół muzyczny z Wrocławia
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w śpiewaniu na weselach, bankietach, studniówkach, zabawach sylwestrowych oraz różnych innych imprezach okolicznościowych. Pewnie zastanawiasz się kto ma bawić Twoich gości na weselu zespół muzyczny czy może DJ? Z roku, na rok rośnie przekonanie, że nie warto "brać DJ" ponieważ potrafi on bawić tylko młodzież.
http://zespolweselny.ovh.org/
Zgłoś nie działający link/spam

Paulina Lenda

Paulina Lenda
Paulina Lenda to młoda, utalentowana wokalistka obdarzona wyjątkowym czarnym głosem. Urodziła się w 1993 roku w Wałbrzychu, pasję muzyczną rozwijała w Młodzieżowym Domu Kultury w Świdnicy. Wygrała dwa odcinki Szansy na Sukces, zajęła drugie miejsce na Gali Finałowej w Sali Kongresowej. Największą popularność przyniósł jej udział w programie Mam Talent, gdzie dotarła do finału. Paulina fascynuje się czarną kulturą, jej muzycznym guru jest Ray Charles, zaś ulubionymi gatunkami muzycznymi soul, blues, jazz, gospel, rnb, funk, reggae, etno, afro - beat, folk, acoustic i rap. Pracuje nad swoją pierwszą solową płytą. Na stronie znajdują się jej występy, utwory, artykuły, wywiady oraz forum dyskusyjne
http://www.PaulinaLenda.net
Zgłoś nie działający link/spam

organizacja wesel Kraków

organizacja wesel Kraków
Elegant Element to agencja młodych i bardzo kreatywnych osób zajmujących się kompleksową organizacją szerokiej gamy imprez okolicznościowych, zwłaszcza ślubów oraz wesel. Priorytetowy celem firmy jest zapewnienie świeżego oraz twórczego podejścia do procesu organizowania każdej uroczystości, w połączeniu z usługą bardzo szczegółową i indywidualną - przekraczającą oczekiwania klientów.
http://www.elegantelement.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Zespół na wesele Wrocław

Zespół na wesele Wrocław
Jesteśmy 3-osobowym zespołem zawodowych muzyków, prezentujących swoje recitale podczas różnego typu przyjęć, tj. balów, bankietów, imprez plenerowych czy wesel. Nasze repertuary wykonujemy w oparciu o indywidualne potrzeby i oczekiwania Klienta, do wyboru w klimacie jazzowym, rockowym, disco, itd. Zapraszamy.
http://www.alltherage.pl
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt