Recenzje
https://aktinet.pl/jaki-procent-stanowi-90-na-100/. Jaki procent stanowi 90 na 100?
https://herbcio.pl/ziola-na-oczy-7-ziol-na-poprawe-wzroku/. Zioła na oczy
https://herbcio.pl/tymianek-10-korzysci-zdrowotnych/. Tymianek: 10 korzyści zdrowotnych

Wyszukaj stronę        

Kino


Serial Dexter - najnowsze newsy!

Serial Dexter - najnowsze newsy!
Polski blog poświęcony amerykańskiemu serialowi DEXTER. Główna akacja serialu toczy się w okół seryjnego zabójcy Dextera Morgana. Główny bohater w ciągu dnia jest policjantem w Miami Metro Police. Dexter prowadzi także drugie życie, poluje na przestępców wymierzając sprawiedliwość według Kodeksu, który wpoił mu w młodości były policjant Harry. Złe postacie to m.in. The Bay Harbour Butcher, Arthut Mitchell i Jordan Chase. Na stronie każdy fan serialu znajdzie m.in. streszczenia odcinków, tapety, spoilery 7-go sezonu, wywiady, zdjęcia, zwiastuny oraz aktualne informacje z życia prywatnego obsady serialu, czyli takich gwiazd jak: C. S. Lee (Vince Masuka), Desmond Harrington (Joey Quinn), John Lithgow (Arthur Mitchell). Zapraszamy!!
http://dexter-online.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Filmy Online

Filmy Online
NajlepszeFilmyOnline.pl ? to serwis, który pozwala na oglądanie filmów online bez żadnych limitów czasowych oraz kont premium. W naszym serwisie odszukasz tylko najlepsze i najpopularniejsze filmy. Codziennie dodawane jest kilkanaście nowych filmów, więc każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Strona jest bardzo intuicyjnie zbudowana, co ułatwia poruszanie się po niej. Bez problemu odszukasz ciekawiącą Cie kategorię filmową, a nawet filmy wedle roku produkcji. Ponadto pod każdym filmem jest opcja komentowania, gdzie możesz ująć słowami opinię na temat filmu. Serwis nie wymaga rejestracji, więc wystarczy odwiedzić naszą stronę i oglądać swoje ulubione filmy online. Zapraszamy!
http://najlepszefilmyonline.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Pobieranie z wrzuty

Pobieranie z wrzuty
Osoby, jakie planują ściągać z wrzuty w wyszukiwarce Google znajduje się co niemiara witryn, jakie takie ściąganie umożliwiają. Natomiast w rzeczywistości wygląda to tak, że praktycznie żadna z tych stron nie działa tzn. nie da się po postu pobrać pliku z wrzuty, jaki chcemy zapisać na dysk lub jest to plik w takim formacie, że nie da się go otworzyć. Przetestowałem dużo stron i aplikacji za pomocą których możliwe jest pobieranie z wrzuty i rzeczywiście działający według mnie to tylko Video DownloadHelper.
http://pobieraniezwrzuty.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Darmowe filmy online

Darmowe filmy online
MeGustaVid.pl ? to serwis na którym odszukasz filmy online, które zdołasz oglądać bez żadnych limitów oraz kont premium. Dostęp do serwisu jest całkowicie darmowy. Nasz serwis non stop się rozwija na bieżąco dodawane są nowe filmy, praktycznie każdego dnia. W sieci istnieje wiele stron na których jest opcja odtwarzania filmów online. Niemniej jednak w większości są to strony, które nie działają prawidłowo mam tutaj na myśli strony na jakich po kliknięciu w odtwarzanie filmu wyskakują reklamy, jakie z trudem wyłączyć, a film i tak jest niemożliwy do obejrzenia. Większość naszych filmów znajduje się na serwerach megustavid.com, co umożliwia na nadzwyczaj proste odwiedzanie filmów bez limitów.
http://megustavid.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt