Recenzje
https://aktinet.pl/czy-komorka-prokariotyczna-ma-dna/. Czy komórka prokariotyczna ma DNA?
read more. click here
https://aktinet.pl/jaka-sila-dziala-na-powietrze-i-powoduje-jego-przeplyw/. Jaka siła działa na powietrze i powoduje jego przepływ?

Wyszukaj stronę        

Kino


Filmy online

Filmy online
Serwis internetowy Dedd.pl oferuje superprodukcje filmowe i seriale online. Za pomocą serwisu można kompletnie bezpłatnie obejrzeć najlepsze filmy online jak również seriale telewizyjne. Na witrynie usytuowane zostało menu nawigacyjne, pogrupowane na właściwe kategorie jak: dla dzieci, musical, western, biografie i inne pomocne w wyborze filmu. Wszystkie filmy online zawarte w serwisie są przetłumaczone na język polski za pomocą dubbingu lub tekstów. Na witrynie można opublikować komentarze do wybranych filmów czy seriali. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników produkcji filmowych.
http://www.dedd.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Quiz filmowy – sprawdź swoją wiedzę na temat filmów

Quiz filmowy – sprawdź swoją wiedzę na temat filmów
Lubisz chodzić do kina? Jesteś na bieżąco z filmami? Quiz filmowy to ciekawa metoda na sprawdzenie jak dobrze orientujesz się w tematyce filmowej. Celem quizu jest odgadywanie tytułów filmów na podstawie wyświetlanych kadrów. Codziennie ukazuje się 12 zdjęć - za udzielenie poprawnych odpowiedzi użytkownik otrzymuje punkty, dzięki którym zwiększa swoją pozycję w rankingu. Na każdego czeka rywalizacja z pozostałymi graczami, zaś dla najlepszych użytkowników w miesiącu przewidziane są nagrody pieniężne.
http://quizfilmowy.pl
Zgłoś nie działający link/spam

okładki dvd covervil

okładki dvd covervil
Okładki dvd covervil, okładki do filmów, seriali i gier posiadamy sporą bazę okładek dvd i okładek blu-ray. Wykonujemy okładki na wasze zamówienie!!! Zobacz jak powinna wyglądać profesjonalna okładka!!!
http://www.covervil.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Filmy Online za darmo

Filmy Online za darmo
Najlepsze filmy online, do oglądania zupełnie za darmo. Oglądaj najlepsze filmy przez internet bez opłat. Filmy z Lektorem lub Napisami PL. Serwis zbiera i umieszcza linki do nowości znalezionych w śieci. Obejrzyj takie filmy jak: Zmierzch Zaćmienie, Harry Potter Insygnia Śmierci, Turysta, Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu , Pamiętniki Wampirów (Vampire Diaries) online. Linki z Megavideo, youtube pozwalają oglądanie filmów za darmo. Częste, aktualizacje, zapewniają oglądanie najnowszych filmów.
http://obejrzyjfilm.c0.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt