Recenzje
druk cyfrowy na bawełnie. druk cyfrowy na tkaninach
https://dania-polska.pl. https://dania-polska.pl (386)
https://aktinet.pl/dlaczego-mitochondria-nie-wystepuja-w-komorkach-prokariotycznych/. Dlaczego mitochondria nie występują w komórkach prokariotycznych?

Wyszukaj stronę        

Oprogramowanie dla nieruchomości


Program dla agencji nieruchomości

Program dla agencji nieruchomości
Narzędzie, które oferujemy zostało zaprojektowane w oparciu o doświadczenia jakie zebraliśmy przez lata rozmawiając z branżą pośredników nieruchomości. Z uwagą analizowaliśmy ich potrzeby, co dało nam możliwość stworzyć koncepcje, która posiada szereg funkcji przy czym umożliwia mobilnej pracy, co jest znaczącą sprawą dla doradcy, gdyż coraz częściej wykonuje swoją prace poza biurem. Korzystając z prezentowanego programu starczy mieć dostęp do Internetu, by mieć możliwość pracy on-line. Zapraszamy do dwutygodniowych testów.
http://program-dla-nieruchomosci.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Program Nieruchomości w SAP Business One

Program Nieruchomości w SAP Business One
Program nieruchomości to System ERP i obecne najlepszy produkt dla firm małych i średnich. Oprogramowanie dla firm SAP oferuje szereg udogodnień, CRM, księgowość program dzięki czemu każdy przedsiębiorca może w pełni kontrolować swoją firmę. odpowiednie zarządzanie zasobami to kluczowa sprawa w obecnym kryzysie. System ERP to narzędzie oferowane przez SUPREMIS złoty partner SAP.
http://supremis.pl
Zgłoś nie działający link/spam


Oprogramowanie do zarządzania nieruchomościami

Oprogramowanie do zarządzania nieruchomościami
Exorigo-Upos oferuje system Archibus - program do zarządzania nieruchomościami. Posiada on szereg funkcji ułatwiających i przyspieszających obsługę dokumentacji, analiz i przepływów pieniężnych dotyczących budynku.
http://exorigo-upos.pl/zarzadzanie-nieruchomosciami
Zgłoś nie działający link/spam


Program do zarządzania najmem

Program do zarządzania najmem
Jesteś zarządcą nieruchomości? Masz konieczność uporządkowania sobie relacji z kontrahentami? Platforma Coldis wydaje się odpowiedzią na twe potrzeby. Jest to zaawansowany system bazujący na technologiach mobilnych i webowych, który ma na celu pomóc Tobie zarządzać najmem, jego obsługą techniczną oraz płatnościami. Program Coldis jest stworzony dla obiektów użyteczności publicznej i ma wiele dodatkowych opcji które wesprą Twoją pracę. Jego funkcje można rozłożyć na Analitykę, Księgowość, Klientów, Ustawienia i EPON. Ten ostatni panel ma takie role jak deklaracja obrotów, formularz zgłoszeń, płatności elektroniczne czy deklaracja poziomu liczników.
http://www.coldis.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt