Recenzje
https://aktinet.pl/ile-wynosi-3-20-w-procentach/. Ile wynosi 3/20 w procentach?
https://herbcio.pl/ziola-na-wytrzymalosc-5-propozycji/. Zioła na wytrzymałość
https://aktinet.pl/czy-mozna-sadzic-cebulki-paproci-lisiej/. Czy można sadzić cebulki paproci lisiej?

Wyszukaj stronę        

Strzelanki


gry strzelanki

gry strzelanki
Pomóż Trojanom obronić ich ukochane miasto i odwróć bieg historii, chroń miasto przed inwazją zombie lub postrzelaj papierowymi kulkami za pomocą linijki. Te oraz więcej możliwości otwiera przed Tobą strona poświęcona grom typu strzelanki. Nie tylko fpp, ale także widok z boku dostarczy Tobie wiele godzin rozrywki. Strona zawiera tylko gry online, dlatego nie marnujesz ani jednego bajta na swoim dysku. Darmowe gry strzelanki przez całą dobę.
http://gry-strzelanki.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Portal CS 1.6

Portal CS 1.6
CSaction jest portalem czy też serwisem zrzeszających graczy najpopularniejszej obecnie gry multiplayer na świecie chodzi tu oczywiście o counter-strike. Sam portal jest skierowany do osób które chcą coś szybko znaleźć, bez rejestracji i logowania. Posiadamy takżę moderowaną listę serwerów counter-strike z własnym skryptem statusu serwera, oprócz tego znaleźć można u nas wiele innych rzeczy, które są przeznaczone do counter-strike od samej podstawy czyli download owej gry przez configi najlepszych graczy, kończąc na programach modyfikujących grę. Serdecznie zapraszamy.
http://www.csaction.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Sieć serwerów CS 1.6

Sieć serwerów CS 1.6
Lajty.pl to przedewszystkim nowa sieć serwerów, która stara się wyjść z czymś lepszym niż tylko serwery counter-strike, stawiamy na jakość naszych serwerów i ich unikalność. Dlatego to my stworzyliśmy najlepsze w obecnej chwili Diablo do tego dochodzi unikalny Call of Duty mod, który jest nie tylko unikalny ale zachowuje rozgrywke team play, oprócz tego większość naszych serwerów jest dostępna tylko dla graczy z orginalnym counter-strikiem czyli z aplikacją Steam. Jednak lajty.pl to nie tylko serwery to także ładne i przejrzyste forum na którym można znaleźć sporo przydatnych informacji. Serdecznie zapraszamy.
http://www.lajty.pl
Zgłoś nie działający link/spam

SzokBoys - MultiGaming - szok, klan, counter strike, call of duty.

SzokBoys - MultiGaming - szok, klan, counter strike, call of duty.
Klan [SzokBoys] MultiGaming ! Nasz klan nie jest typowo nudnym klanem, których jest mnóstwo w Sieci, które są zarządzane niestety przez niepoważne osoby. Staramy się dostarczyć naszym gościom jak najlepszą jakość gry i zabawy na naszych serwerach. W serwisie forum, dywizje różnych gier, rekrutacja i inne. Zapraszamy serdecznie!
http://www.Szok.org.pl
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt