Recenzje
https://aktinet.pl/z-jakiej-liczby-18-stanowi-75/. Z jakiej liczby 18 stanowi 75%?
Szpitale. Największy Szpitale (991) , szpitale w różnych województwach i miastach.
Zabrudzenia fotowoltaiki. Zabrudzenia fotowoltaiki (128)

Wyszukaj stronę        

Sprzątanie


Pranie dywanów Wrocław, Oleśnica

Pranie dywanów Wrocław, Oleśnica
Firma Czysty Kącik - Pro oferuje Państwu usługi porządkowe. Nasza oferta jest skierowana zarówno dla firm jak i klienta indywidualnego. Proponujemy stałą jak i jednorazową opiekę porządkową nad Państwa biurem, firmą, mieszkaniem, domem. Świadczymy usługi: - pranie dywanów, wykładzin - czyszczenie kostki brukowej - pranie mebli tapicerowanych - dezynfekcja, ozonowanie - mycie elewacji - mycie szyb, witryn - mechaniczne czyszczenie posadzek - opieka nad grobami zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej Jesteśmy legalnie działającą firmą na wszystkie prace udzielamy gwarancji.
http://www.czystykacik.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Sprzątanie biur, mieszkań Warszawa

Sprzątanie biur, mieszkań Warszawa
Komodo - firma sprzątająca zajmująca się utrzymaniem porządku w mieszkaniach i apartamentach prywatnych oraz w budynkach użyteczności publicznej. Jesteśmy prężnie rozwijający się i działającym na rynku przedsiębiorstwem, które stawia przede wszystkim na dokładność i precyzję wykonania usługi oraz utrzymanie stałej i owocnej współpracy z naszymi klientami. Staramy się, aby nasze środki czystości były najwyższej jakości, gdyż chcemy, aby nasi klienci jak najdłużej cieszyli się wynikami naszej pracy. Działamy na terenie Warszawy i okolic. Realizujemy zlecenia stałe i jednorazowe sprzątania ( również po budowlane). Zapraszamy do zapoznania się z naszą szerszą ofertą na stronie internetowej.
http://www.sprzatamy-warszawa.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Pranie dywanów Szczecin

Pranie dywanów Szczecin
Firma Extra Clean świadczy usługi porządkowe na terenie Szczecina. Gama naszych usług jest stale rozszerzana o nowe. Sprzątamy wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Oprócz typowych usług sprzątania domów, biur i mieszkań, świadczymy szereg usług dodatkowych, takich jak np.: mycie okien, koszenie trawników, pranie dywanów, odśnieżanie, mycie elewacji, sprzątanie po remontach i imprezach. Z całością naszej oferty można zapoznać się na naszej stronie internetowej. Pracujemy siedem dni w tygodniu. Cechuje nas wysoko wykwalifikowany personel i wysokiej jakości środki czyszczące.
http://extra-clean.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Czyszczenie tapicerki

Czyszczenie tapicerki
Na stronie www zamieszczono ofertę przedsiębiorstw specjalizujących się w zachowaniu czystości w domach i obiektach o dużej powierzchni. Jeśli poszukujesz np. firmy zajmującej się sprzątaniem domów w Płocku czy praniem tapicerki w Suwałkach to ta witryna jest właśnie dla Ciebie. Za pośrednictwem hojo.pl można dokonać wyboru ekipy do sprzątania w zależności od powierzchni zabrudzenia, czy liczby pomieszczeń. Na stronie www znajdują się również referencje dotychczasowych Klientów i informacje o ekologicznych środkach czystości.
http://www.hojo.pl
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt